00:01 27 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1900
  • RUB90.1153
Latvijā
Saņemt īso saiti
18

Ceļotāji no Krievijas šobrīd izjūt vislielāko interesi par šādiem galamērķiem: Belgrada, Kišiņeva, Stambula, Biškeka, Taškenta, Minska, Erevāna, Kijeva, Rīga, Atēnas, Burgasa, Parīze, Ženēva.

RĪGA, 18. jūlijs – Sputnik. Krievijas iedzīvotāji sākuši vairāk interesēties par ārzemju braucieniem, runa nav par rezervāciju vilni, taču aviobiļešu uz ārzemēm tirdzniecība jau ir, vēsta Aviaport ar atsauci uz braucienu un ceļojumu servisa Tutu.ru analītiskā centra datiem.

Pagaidām pārdoto aviobiļešu uz ārzemēm daļa sastāda mazāk nekā 5%, taču ceļotāji sākuši interesēties par galamērķiem, kuri vēl pirms dažām dienām nebija Top 10.

Līdz 15. jūlijam bija neliela interese par lidojumiem uz tuvo ārzemju valstīm – piemēram, uz Kišiņevu, Taškentu, Erevānu, Biškeku, Minsku, Kijevu. Tagad Top 10 iekļuva arī reisi no Maskavas uz Belgradu un Stambulu. Turklāt pēdējo dienu laikā bija pārdotas biļetes uz Rīgu, Atēnām, Parīzi, Ženēvu un Burgasu.

Iepriekš ziņots, ka "Rospotrebnadzor" nosūtīja Transporta ministrijai un "Rosaviacija" sarakstu ar 13 valstīm, ar kurām Krievija var atjaunot aviosatiksmi pirmā posma ietvaros.

Valstu sarakstā, kuras ir piemērotas pēc epidemioloģiskiem rādītājiem, izrādījušās 9 Eiropas Savienības valstis (Lielbritānija, Ungārija, Vācija, Dānija, Itālija, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Somija), kā arī Vjetnama, Ķīna, Mongolija un Šrilanka.

Savukārt ES ieteikusi atcelt ierobežojumus neobligātiem braucieniem attiecībā uz 13 valstīm. Sarakstā figurē Alžīrija, Austrālija, Kanāda, Gruzija, Japāna, Maroka, Jaunzēlande, Ruanda, Dienvidkoreja, Taizeme, Tunisija, Urugvaja, kā arī Ķīna, ar nosacījumu, ka tiek apstiprināta savstarpējība robežu atvēršanas jautājumā.

Pēc temata

Iebraukšana Krievijā atļauta ar negatīvu koronavīrusa testa rezultātu
Par pašizolācijas režīma neievērošanu ārzemniekiem anulēs vīzas un uzturēšanās atļaujas
Draudi no austrumiem: rosina slēgt iebraukšanu Krievijas pilsoņiem ar uzturēšanās atļaujām
Tagi:
tūrisms, Latvija, Krievija

Galvenie temati