15:53 15 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2124
  • RUB89.0900
Latvijā
Saņemt īso saiti
58

Jūrmalas dome atklāja, kāda iemesla dēļ samazināts pārģērbšanās kabīņu skaits kūrortpilsētas pludmalēs. Runa nav par Covid-19 pandēmiju.

RĪGA, 29. jūnijs — Sputnik. Jautājums par pārģērbšanās kabīņu izgaišanu Jūrmalas pludmalēs sagādājis tādas raizes Tvnet.lv lasītājai Ievai, ka viņa pat uzrakstījusi par to redakcijai.

Ieva painteresējās, vai kabīņu pazušana nav saistīta ar Covid-19 pandēmiju un tās rezultātā ieviestajiem ierobežojumiem.

Uz šo jautājumu atbildi sniedza Jūrmalas dome. Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Leite atklāja noslēpumu, kas saistīts ar pārģērbšanās kabīņu pazušanu. Noskaidrojies, ka nekā noslēpumaina vai ar pandēmiju saistīta nav.

Leite informēja, ka pludmalēs nav aizvāktas visas kabīnes, vienkārši to skaits ir sarucis. Kabīnēm bija vajadzīgs remonts.

Izremontētās kabīnes pakāpeniski atgriezīsies vecajās vietās, un pludmalēs atkal parādīsies pilnvērtīgas pārģērbšanās vietas.

Atgādināsim, ka 10. jūnijā Latvijā tika atcelts ārkārtējās situācijas režīms, kas bija nepieciešams Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Latvijas iedzīvotājiem tagad ļauts pulcēties ne vairāk kā 100 cilvēkiem telpās un līdz 300 cilvēkiem – pasākumos zem atklātas debess. Pie tam saglabājusies prasība nēsāt maskas un ievērot sociālo distanci.

Pēc temata

Visi uz Jūrmalu: Latvijas kūrorts iekļuvis labāko atpūtas vietu desmitniekā pēc pandēmijas
Jūrmalā tiek plānota vērienīga prospektu pārbūve: bez koku izciršanas neiztikt
Maz cilvēku un tīrs ūdens: Latviju novērtēja pasaules labāko valstu reitingā
Tagi:
pludmale, Jūrmala

Galvenie temati