13:09 28 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Latvijā
Saņemt īso saiti
27

Pašlaik strādā tikai bērnudārzi, notiek konsultācijas klātienē skolēniem, kuriem paredzēts kārtot eksāmenus, kā arī notiek paši eksāmeni.

RĪGA, 18. jūnijs – Sputnik. Gadījumā, ja epidemioloģiskā situācija nepasliktināsies, 2020. gada septembrī mācības skolās tiks atjaunotas iepriekšējā režīmā, ar šādu paziņojumu klajā nāca Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš Saeimas komisijas sēdes laikā, raksta jauns.lv.

Ja situācija mainīsies, tad ministrija savlaicīgi pieņems situācijai atbilstošus lēmumus.

"Ja šāda likumsakarība iestājas, ir iespēja turpināt mācību procesu attālinātā režīmā. IZM strādās visu vasaru, lai digitalizētu mācību saturu," sacīja Znotiņš.

Veselības ministrijas izstrādātie epidemioloģiskās drošības noteikumi un pretepidemioloģiskie pasākumi Covid-19 ierobežošanai paredz, ka līdz 31. jūlijam mācībām jānotiek attālinātā režīmā.

Tai pat laika atļauts strādāt bērnudārziem, var tikt rīkotas konsultācijas klātienē pirms izlaiduma eksāmeniem skolās, paši eksāmeni un cita veida nodarbības, taču tikai ar drošības prasību ievērošanu.

Veselības ministrija paziņoja, ka jautājums par iespējamo pakāpenisku ierobežojumu mīkstināšanu vai atcelšanu augustā tiks skatīts jūnija beigās, kad būs redzams, kā situācija attīstās Latvijā un ārvalstīs.

Pēc temata

"Vecāku lietas" mācība: laiks atmest politkorektuma važas
Rīgas skolas direktore apkopojusi gada rezultātus: tāda trakomāja nekad nav bijusi
"Uzvara!" – Krivcova par ko, kā krievi nosargājuši tiesības uz savu valodu augstskolās
Tagi:
skola, izglītība

Galvenie temati