12:06 04 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.2048
  • RUB88.8857
Latvijā
Saņemt īso saiti
147

Mairis Briedis pastāstīja par savu treneri un par to, kādēļ uztur sevi formā, lai gan cīņas datums ar Dortikosu nav zināms.

RĪGA, 16. jūnijs – Sputnik. Pazīstamākais Latvijas profesionālais bokseris Mairis Briedis LTV raidījuma "Sporta Studija" intervijā pastāstīja, ka viņa treneris Dmitrijs Šiholajs ir gatavs iegūt Latvijas pilsonību.

Briedis atzīmēja sava trenera svarīgo lomu sagatavošanās laikā cīņai par Pasaules boksa supersērijas (WBSS) čempiona titulu un piebilda: "Viņš ir Baltkrievijas pilsonis, centīgi mācās runāt latviski un taisās arī [Latvijas] pilsonību dabūt."

Atgādināsim, ka titula cīņā Mairim Briedim jātiekas ar kubieti Junieru Dortikosu. Cīņa jau divas reizes tika atlikta koronavīrusa pandēmijas dēļ. Sākumā tai bija jānotiek 21. martā, pēc tam to pārcēla uz 16. maiju, taču arī toreiz cīņu atcēla. Tagad praktiski ir skaidrs, ka cīņa diez vai notiks Rīgā.

Saskaņā ar līgumu, WBSS organizatoriem jābrīdina abas puses par cīņas datumu divus mēnešus iepriekš, un tam ir jābūt gatavam jebkurā brīdī. Tādēļ Briedim pastāvīgi nākas uzturēt formu un neatslābināties.

"Ja mēs sāktu no nulles, būtu vajadzīgi trīs četri mēneši. Tāpēc visu laiku uzturam formu, lai būtu formā uz 30-40%. Kad sāksies nometne, tad jau varēs iet uz pilnu klapi. Nevar neko nedarīt un sākt nometni - tad sāksies traumas, psiholoģiski un fiziski salūzīsi.

Tās ogles iekšā visu laiku ir sarkanas. Tik un tā cīņa būs, neizbēgami," nobeigumā sacīja 35 gadus vecais bokseris.

Pēc temata

Vējonis pasniedzis Triju Zvaigžņu ordeni bokserim Mairim Briedim
Rīga pretendē uz WBSS pusfinālu: Briedis pret Glovacki
Tagi:
Mairis Briedis

Galvenie temati