05:13 28 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1832
  • RUB90.5710
Latvijā
Saņemt īso saiti
82

Līdztekus masku nēsāšanas kontrolei sabiedriskajā valodā trīs valodās tiks translēta informācija par drošības pasākumu nozīmi pandēmijas apstākļos.

RĪGA, 12. maijs — Sputnik. Medicīnas masku nēsāšanu transportā pārbaudīs kontrolieri, pie tam maršrutos izskanēs īpaša informācija latviešu, krievu un angļu valodās par individuālās aizsardzības pasākumu, distances ievērošanas un medicīnas masku nēsāšanas nozīmi, informēja sabiedriskā transporta pašvaldības uzņēmums "Rīgas satiksme", vēsta Mixnews.lv.

Ja pasažieris nav uzlicis masku, kontrolieri palūgs to izdarīt, teikts uzņēmuma paziņojumā.

© Sputnik / Александр Кряжев

Atgādināsim, ka Latvijā ieviestais ārkārtējās situācijas režīms, kura mērķis ir novērst koronavīrusa izplatību, pagarināts līdz 9. jūnijam, taču ar virkni mīkstinājumu.

Saskaņā ar Latvijas valdības lēmumu par pasākumu mīkstināšanu ārkārtējās situācijas laikā, tuvākajā laikā darbu varēs atsākt fitnesa centri, baseini un sporta zāles, taču ar distances ievērošanu starp cilvēkiem.

Pēc 12. maija būs atļauta pulcēšanās telpās un zem atklātas debess ne vairāk kā 25 cilvēkiem. Šāds pasākums telpās nevar ilgst vairāk nekā 3 stundas.

Sabiedriskajā transportā jānēsā sejas maskas. Kultūras, sporta un izklaides iestādes var strādāt no pl. 7:00 līdz 00:00.

Tāpat valdība ļaus sniegt tūrisma pakalpojumus braucieniem starp Baltijas valstīm – Latviju, Lietuvu un Igauniju.

Pēc temata

Kariņš: Latvijā derētu ieviest obligātu masku nēsāšanu
Rīgā uz laiku atceļ braukšanas atvieglojumus sabiedriskajā transportā
Valsts izglītības satura centrs: patrenējieties kārtot eksāmenus sejas maskā
Maska ir labāka par roku mazgāšanu? Zinātnieki nosaukuši galveno Covid-19 izplatības veidu
Tagi:
Latvija, koronavīruss, sabiedriskais transports

Galvenie temati