11:34 17 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2123
  • RUB89.0364
Latvijā
Saņemt īso saiti
36

Daugavpilī pazīstamās viesnīcas "Latgola" vadība pieņēma lēmumu samazināt darbinieku skaitu; tiks atlaists ne mazāk par 50 darbiniekiem.

RĪGA, 20. aprīlis – Sputnik. Aptuveni 50 darbiniekus grasās atlaist pazīstamā Daugavpils viesnīcā "Latgola", raksta Bb.lv.

Šādu lēmumu viesnīcas vadība bijusi spiesta pieņemt pēc valsts atteikuma atbalstīt viesnīcu saistībā ar būtisku numuru rezervāciju skaitu samazināšanos, kā arī faktisko tūrisma nozares apstāšanos, ko izraisījusi koronavīrusa pandēmija pasaulē.

Finanšu ministrija un Valsts ieņēmumu dienests neuzskata par nepieciešamu palīdzēt uzņēmējiem, kuri cieš zaudējumus.

Kā jau iepriekš rakstīja Sputnik Latvija, daudzi no gribētajiem saņemt dīkstāves pabalstu neiekļaujas Ministru kabineta normās, kuras izstrādājusi Finanšu ministrija.

Piemēram, pagājušajā nedēļā kārtējā izmisuma kliedzienā padalījās firmas "Legendhotels Latvija" darbiniece, kas ir "Marriott Riga" viesnīcas operators.

Pēc Olgas Presas sacītā, viesnīcai, kura jau divas reizes iesniegusi pieteikumu Valsts ieņēmumu dienestam par dīkstāves pabalsta piešķiršanu, atkal atteikts.

Savu lēmumu ierēdņi motivēja ar to, ka 2020. gada martā uzņēmumam netika fiksēts apgrozījuma kritums, salīdzinot ar 2019. gada martu.

Pēc temata

Uzņēmumi plāno masveida atlaišanas
Swedbank: ceturtā daļa iedzīvotāju zaudējusi lauvas tiesu ienākumu
Latvijas kompānijas atlaiž 4000 cilvēku: koronavīrusa krīze uzņem apgriezienus
Kurš nākamais? Lidsabiedrība airBaltic sāk masveida darbinieku atlaišanu
Tagi:
pabalsts, Latvija, koronavīruss, atlaišana

Galvenie temati