14:54 12 Maijs 2021
Tiešraide
  • USD1.2170
  • RUB89.4671
  • RUB89.9947
Latvijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (859)
20

Svētdien, 12. aprīlī, katoļi un luterāņi sagaida gaišos Lieldienu svētkus, tiesa, Latvijā šogad nāksies iztikt ar dievkalpojumu vērošanu televizorā vai klausoties radio.

RĪGA, 12. aprīlis – Sputnik. Šodien katoļi un luterāņi visā pasaulē atzīmē senākos kristiešu svētkus – Jēzus Kristus augšāmcelšanos. Šogad svētki iekrituši 12. aprīlī.

Šosvētdien lielos svētkus nāksies pavadīt mājās pulcēšanās aizlieguma dēļ, kas saistīts ar ārkārtējās situācijas režīmu, kurš ir spēkā Latvijā koronavīrusa infekcijas izplatības ierobežošanas nolūkos.

Dievkalpojumi no baznīcām tiks translēti televīzijā, radio un Internetā.

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns uzsvēra, ka dievkalpojumu aizlieguma nav, taču saistībā ar aizliegumu pulcēties vairāk par diviem cilvēkiem vienuviet, tos nedrīkst apmeklēt.

Lūdziet Dievu mājās, aicināja viņš.

Iepriekš Latvijas premjerministrs Krišjānis Kariņš vērsās pie Latvijas iedzīvotājiem ar lūgumu Lieldienās palikt mājās un neiet ciemos pie radiem un draugiem.

Tāpat viņš uzsāka Lieldienu izaicinājumu un tēmturi #Lieldienuoluizaicinājums, aicinot krāsot olas un dalīties to fotogrāfijās sociālajos tīklos.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (859)
Tagi:
koronavīruss, Latvija, Lieldienas

Galvenie temati