05:59 22 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2158
  • RUB89.6369
Latvijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (793)
51

Šodien Rīgā nosēdīsies pēdējā pasažieru lidmašīna – ārzemēs palikušos Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājus nogādās mājās ar airBaltic reisu.

RĪGA, 30. marts – Sputnik. Šodien notiks pēdējais speciālais airBaltic reiss no Frankfurtes uz Rīgu, ar kuru mājās varēs atgriezties ārzemēs esošie Latvijas iedzīvotāji, kā arī Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāji, tiek ziņots lidsabiedrības mājaslapā.

Ar šo reisu varēs atgriezties līdz 140 cilvēkiem. Rīgā lidmašīna nosēdīsies plkst. 16:15. Pasažierus no lidostas izvedīs ar speciāliem autobusiem un nogādās pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai.

Vakar vakarā Ventspilī ieradās pēdējais prāmis ar repatriantiem no Nīneshamnas (Zievdrija). Lielākā daļa tā pasažieru bija Lietuvas pilsoņi ar privātiem automobiļiem. Valsts policija pavadīja viņu kolonnā no Ventspils ostas caur Liepāju līdz Lietuvas robežai. Tāpat ar prāmi ieradās astoņi Liepājas iedzīvotāji, kurus mājās nogādāja policijas konvoja.

Ārlietu ministrija brīdina visus ceļotājus, ka atgriešanās mājās nozīmē stingru ierobežojumu ievērošanu, tostarp 14 dienu pašizolāciju.

Ministru kabinets 14. martā pieņēma lēmumu apturēt starptautiskos pasažieru pārvadājumus Latvijā. Atgriezties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāji varēja tikai ar lidmašīnu un prāmju repatriācijas reisiem, kurus organizēja ĀM sadarbībā ar trīs Baltijas valstu satiksmes ministrijām.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (793)

Pēc temata

Vairāk par diviem nepulcēties, netuvoties: jauni ierobežojumi Latvijā
Inficēto izsekošana, jauni aizliegumi: Latvijā pastiprināja Covid-19 apkarošanas pasākumus
Ģirģens ieviesīs karantīnu bez Pabrika: armiju pilsētās neievedīs
Jelgavā atklāts koronavīrusa inficēšanās perēklis
Tagi:
koronavīruss, Latvija

Galvenie temati