11:33 17 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2123
  • RUB89.0364
Latvijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (791)
189

Koronavīrusa izplatības ģeogrāfija paplašinās – inficēti cilvēki reģistrēti vēl 5 pašvaldībās.

RĪGA, 23. marts - Sputnik. Jaunākie dati liecina, ka ar vīrusu Covid-19 Latvijā saslimuši 139 cilvēki – diennakts laikā konstatēto koronavīrusa inficēšanās gadījumu skaits pieaudzis.

Paplašinājusies arī infekcijas ģeogrāfija – pirmie saslimšanas gadījumi fiksēti Jelgavā, Bauskas, Carnikavas, Limbažu un Mērsraga novados, vēsta Press.lv, atsaucoties uz Slimību profilakses un kontroles centra datiem.

Iepriekš vēstīts, ka Covid-19 infekcijas gadījumi fiksēti Rīgā, Jūrmalā, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, kā arī Grobiņas, Olaines, Vecumnieku, Kuldīgas, Ventspils, Babītes, Mārupes, Ozolnieku, Ķekavas, Salaspils, Stopiņu, Garkalnes, Sējas, Krimuldas, Siguldas, Cēsu, Smiltenes un Ogres novados. Lielākais saslimušo skaits ir Latvijas galvaspilsētā. Seši gadījumi reģistrēti Jūrmalā, pārējās pašvaldībās saslimušo skaits nepārsniedz piecus cilvēkus.

Latvijas Veselības ministrijas galvenais infektoloģijas speciālists Uga Dumpis iepriekš brīdināja, ka cilvēki, kas inficēti ar Covid-19, jau sākuši inficēt viens otru. Pēc viņa domām, tuvākajā laikā saslimušo skaits pieaugs.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (791)

Pēc temata

Latvijas prezidents paziņoja, ka Saeima ir rīcībspējīga un var turpināt darbu attālināti
Lietuvā reģistrēti vairāk nekā 100 koronavīrusa gadījumi
Ar koronavīrusu inficēto skaits Igaunijā palielinājies līdz 326 cilvēkiem
Tagi:
koronavīruss, Latvija

Galvenie temati