06:44 13 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2118
  • RUB89.8963
Latvijā
Saņemt īso saiti
50

Tā kā sieviete atteicās brīvprātīgi pamest degošu dzīvokli, ugunsdzēsējiem nācās izsaukt policiju.

RĪGA, 19. marts – Sputnik. Ar neparastu situāciju pirms dažām dienām saskārās Rīgas ugunsdzēsēji. Viņi steidzās uz Maskavas forštati, lai glābtu cilvēkus no ugunsgrēka kādā mājā, taču ugunsgrēka pārņemtā dzīvokļa iedzīvotāja atteicās pamest degošo mājvietu ar glābējiem, vēsta TV3

Uzliesmojums notika 17. martā piecu stāvu ēkas pirmajā stāvā Katoļu ielā. No logiem nāca melni dūmi, kaimiņi paziņoja, ka dzīvoklī atrodas sieviete. Taču kad ugunsdzēsēji atrada cietušo, izrādījās, ka viņa nevēlas, lai viņu glābj, un pat izrādīja agresiju.

"Man cilvēki stāstīja, ka viņa tur uzbruka ugunsdzēsējiem, policistiem. Lamājās. Es to zinu no cilvēku stāstiem, pati negribu apgalvot," paziņoja vietējā iedzīvotāja.

Viņas stāstu apstiprināja arī citi kaimiņi, kuri dzīvo tieši virs dzīvokļa, kurā notika ugunsgrēks. Noskaidrojās, ka ugunsdzēsēju ekipāža parādās pie viņas logiem jau trešo reizi divu gadu laikā. Kaimiņi neslēpj arī iespējamos biežo ugunsgrēku iemeslus, atzīmējot, ka dzīvokļa īpašniecei ir psihiska rakstura problēmas un viņa nereti lieto alkoholu.

Beigās sievieti no degošās ēkas iznesa policisti, un kamēr glābēji cīnījās ar ugunsgrēku, aizturētā atradās policijas mašīnā. Pēc stundas liesmas nodzēsa, taču sievietei neatļāva atgriezties dzīvoklī – viņai nācās doties uz policijas iecirkni un skaidrot, kādēļ viņa neadekvāti uzvedās bīstamā situācijā

Pēc temata

Ugunsgrēks un evakuācija Rīgā: dzīvoklī Grostonas ielā aizdegās Adventes vainags
Spēcīgs ugunsgrēks Rīgas centrā: slimnīcā nokļuvis deputāts Artuss Kaimiņš
Baisā ugunsgrēkā Rīgā bojā gājuši četri cilvēki: policisti meklē vainīgos
Tagi:
Rīga, ugunsdzēsēji

Galvenie temati