14:05 09 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Latvijā
Saņemt īso saiti
79

Vairums latviešu neatbalsta nacionālistu noskaņojumu: visi atceras, ka strīdi uz nacionāla pamata noved pie kara, paziņoja Rīgas domes deputāts Sandris Bergmanis.

RĪGA, 11. februāris – Sputnik. Lai uzvarētu "Saskaņu" Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, latviešu partijām derētu apvienoties, nevis tērēt spēkus konkurences cīņai savā starpā, paziņoja Nacionālās apvienības līderis Raivis Dzintars. Pēc viņa sacītā, Nacionālā apvienība izdarīs visu iespējamo, lai neielaistu "Saskaņu" domes vadībā.

Vairums latviešu neatbalsta nacionālistisko partiju noskaņojumu, kurš ved pie Latvijas sabiedrības sadrumstalotības, paziņoja Sputnik Latvija Rīgas domes deputāts no partijas "Saskaņa" Sandris Bergmanis.

"Varu pateikt kā latvietis, kā cilvēks, kurš uzstājas par to, lai Latvijā visi dzīvo mierīgi un neviens ne ar vienu nestrīdētos, – vairums latviešu neatbalstu šādu nacionālistu noskaņojumu. Strīdi uz nacionāla pamata agri vai vēlu noved pie kara. Mierīgie ļaudis nevēlas karu – visi zina, ka sliktāk par karu nav nekā," uzsvēra Bergmanis.

Pēc deputāta sacītā, "Saskaņa" jebkurā gadījumā ir gatava vēlēšanām Rīgā, pat ja nacionālisti izlems apvienot savus spēkus.

"Mums ir savi vēlētāji, kuri neticēs visādiem meliem: nav bijis neviena tiesas lēmuma, ar kuru būtu notiesāts ierēdnis no "Saskaņas". "Saskaņai" pat ir labāk, ja latviešu partijas apvienosies dalībai vēlēšanās Rīgā – tad to finansējums samazināsies. Lai apvienojas - "Saskaņai" būs vieglāk atmaskot viņu melus un izgāšanās valsts līmenī, jo visi redz, kas notiek parlamentā," atzīmēja Bergmanis.

Decembrī Latvijas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce uzstājās ar iniciatīvu atlaist Rīgas domi nespējas apsaimniekot atkritumus dēļ. Likumprojekts par Rīgas domes atlaišanu ir izgājis pirmo lasījumu Latvijas Saeimā, nākošais notiks februāra vidū.

Ссоры на национальной почве ведут к войне: Бергманис раскритиковал Нацблок

Pēc temata

"Ir dīvaini nosodīt par nodomiem". Maskava aizstāvējusi savas pilnvaras EPPA
Pat latviešu grupā runā krieviski: Saeimas deputāts par Latvijas bērnudārziem
Cik daudz iedzīvotāji tērē armijai? Militārās celtniecības apvāršņi Latvijā 2020.gadā
Zaudētāju triumfs: šodien krieviem Latvijā atriebjas par uzvaru Lielajā Tēvijas karā

Galvenie temati