19:43 28 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1727
  • RUB92.3025
Latvijā
Saņemt īso saiti
25

Artuss Kaimiņš un Aldis Blumbergs ir izslēgti no KPV LV frakcijas Saeimā – abi deputāti "ilgu laiku demonstrējuši savu attieksmi pret darbu".

RĪGA, 9. janvāris – Sputnik. KPV LV Saeimas frakcija nolēmusi izslēgt no sava sastāva partijas dibinātāju Artusu Kaimiņu, kā arī vēl vienu deputātu – Aldi Blumbergu, vēsta LSM. Tagad frakcijā strādās desmit deputāti.

KPV LV frakcijas vadītāja vietnieks Ēriks Pucens paskaidroja, ka šis jautājums kļuvis aktuāls, jo abi deputāti ilgi ignorējuši Saeimas frakcijas darbu.

"Mēs jau sen nejūtam šos deputātus kā frakcijas komandas spēlētājus un biedrus. Jā, viņi ar savu balsojumu Saeimā ir uzticīgi valdības koalīcijai, bet ne partijai un tās darbam Saeimas frakcijā," pateica Pucens.

Viņš piebilda, ka ikviena locekļa izslēgšana vienmēr ir emocionāli grūts lēmums, taču frakcijā uzskata, ka šis lēmums atbilst esošajai situācijai, savukārt ilgtermiņa perspektīvā tas tikai pastiprinās KPV LV un novedīs pie lielākas vēlētāju uzticības.

"Šobrīd partijai ir izveidojusies jauna, spēcīga komanda, kas sevi ir labi pierādījusi darbos. Ar šo lēmumu mēs spēcinām to un apliecinām, ka KPV LV vairs nav "viena vai dažu cilvēku" partija," atzīmēja Pucens.

Atgādināsim, ka pērnā gada maijā KPV LV Saeimas frakcija atbrīvoja Artusu Kaimiņu no tās vadītāja vietnieka amata.

Iepriekš Sputnik Latvija ziņoja, ka KPV LV partija gada laikā ievērojami zaudējusi vēlētāju uzticību. Saskaņā ar pētījumu centra SKDS aptaujas datiem, partijas reitings samazinājies no 7,1% līdz 1,8%.

Pēc temata

"Sākam ar sevi": Memory Water nāksies atbildēt par KPV LV priekšvēlēšanu reklāmu
Nemiro: KPV LV partija restartējas
Levits apturēja grozījumus par Rīgas domes pilnvaru termiņa pagarinājumu

Galvenie temati