23:36 03 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1726
  • RUB86.6018
Latvijā
Saņemt īso saiti
42

Laikā, kad "Saskaņas" frakcija cenšas atbrīvoties no vicemēra Vadima Baraņņika, viņš atbrīvojies no Rīgas Centrāltirgus valdes locekļiem.

RĪGA, 16. novembris — Sputnik. Rīgas vicemērs, "Rīgas Centrāltirgus" kapitāla daļu turētājs Vadims Baraņņiks atstādinājis no posteņiem uzņēmuma valdi, vēsta Tvnet.

Savu lēmumu viņš pamatoja ar to, ka 15.novembrī bija ieplānota vadības sēde jautājumā par šī gada budžeta grozījumiem, par kuriem Rīgas domes Īpašuma departamenta Komercdarbības nodrošinājuma pārvalde esot sniegusi "neglaimojošu atzinumu".

"Pārvaldei nav patikusi valdes pieeja grozījumu noformēšanas procesā un viņi arī pārmeta, ka uzņēmums zaudē debitorus, kuru dēļ otro gadu varētu būt zaudējumi. Šodien man netapa skaidrs, kā valde plāno risināt šo situāciju," informēja Baraņņiks.

Politiķis ierosinājis valdes locekļiem izvērtēt savu atbilstību ieņemamajiem amatiem un iesniegt atlūgumus. Valdes locekļi, atbildot uz viņiem izteiktajiem pārmetumiem, sanāksmi atstājuši, tāpēc vicemērs nolēmis valdi atstādināt.

"Rīgas Centrāltirgus" valdes priekšsēdētājs bija Artis Druvinieks, valdes locekļi - Kaspars Zauls un Valdis Karnītis.

Valdes priekšsēdētāja postenī iecelts Aigars Apsītis, bet par valdes locekļiem – Rīgas Tūrisma attīstības biroja valdes loceklis Guntars Grīnvalds un "Rīgas Centrāltirgus" iekšējā drošības dienesta vadītājs Maksims Danovskis.

Lēmums pieņemts krīzes situācijas apstākļos, kada izveidojusies Rīgas domē: partijas "Saskaņa" frakcija pieprasījusi partijai "Gods kalpot Rīgai" pārtraukt sadarbību ar Neatkarīgo deputātu frakciju, kurā strādā arī Vadims Baraņņiks un atsaukt frakcijas parstāvjus no visiem posteņiem.

NDF loceklis Aleksejs Rosļikovs, pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs, apgalvo, ka viens no konflikta iemesliem ir "Rīgas Centrāltirgus".

Pēc temata

"Saskaņa" uzstādījusi ultimātu partijai "Gods kalpot Rīgai"
Vladovai ir kauns, Baraņņiks ir pārsteigts: kas notiek Rīgas domē
Rīgas centrs izmirst: kas pie tā ir vainīgs un ko lai dara
Tagi:
Rīgas Centrāltirgus, Latvija

Galvenie temati