10:11 02 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1200
  • RUB79.6793
Latvijā
Saņemt īso saiti
147

Divas kebabnõcas Rīgā novērsušas PVD konstatētos pārkāpumus un nākamnedēļ atsāks darbu.

RĪGA, 30. augusts — Sputnik. Abas kebabnīcas, kuru darbība tika apturēta sakarā ar konstatētajiem pārkāpumiem, kas varen iepriecināja Nacionālās apvienības deputātu Jāni Dombravu, atkal tiks atvērtas jau nākamnedēļ, turklāt ar jaunu ēdienkarti, pastāstīja Miks Celmiņš, indiešu uzņēmēju pārstāvis.

15. augustā Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) darbinieki apturēja uzņēmuma "Pakistānas Kebabs" darbību Dzirnavu ielā 115 un A.Čaka ielā 79A. Pret ēdināšanas iestādēm sākta lietvedība administratīvo pārkāpumu lietās. Iestādēs konstatēti higiēnas prasību pārkāpumi, darba līgumu neesamība un valsts valodas zināšanu trūkums.

SIA "DSBS" reģistrēta 2011. gadā ar pamatkapitālu 2847 eiro apmērā. Uzņēmuma īpašnieki ir divi Indijas pilsoņi - Sai Naga Dīpika Malla un Kušlovs Immadiseti. Kompānija "J investment" reģistrēta 2019.gada martā, un tās pamatkapitāls ir viens eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Indijas pilsonis Pratapkumars Boghabhai Solanki (Pratapkumar Boghabhai Solanki)

Indiešu uzņēmēju pārstāvis Miks Celmiņš pastāstīja, ka pārkāpumi sabiedriskās ēdināšanas vietās novērsti – uzstādītas jaunas izlietnes, veikts sienu un grīdu remonts, iztīrīti un salaboti visi sadzīves priekšmeti un tehnika. 29.augustā PVD veica kārtējo pārbaudi.

Celmiņš norādīja, ka nākamnedēļ "Pakistānas kebabs" atsāks darbu ar jaunu ēdienkarti.

Dažus vārdus viņš piebilda arī par to, cik nežēlīgi ir Latvijas iedzīvotāji – uzzinājuši par problēmām sabiedriskās ēdināšanas iestādēs, viņi nāca, lai pasmietos par indiešiem.

" Jaunus, nepieredzējušus uzņēmējus mēs varam konsultēt un pamācīt, bet, ko darīt ar pieaugušiem naida kurinātājiem - kas par hobiju uzskata apmeklēt jaunpienācēju uzņēmumus, lai skaļi izsmietu, veidotu apkaunojošus video un nosodītu jebkādu jaunpienācēju cenšanos integrēties," uzraksatīja Celmiņš.

Pēc temata

"Pakistānas kebabs" skandāla centrā: māna un nerunā latviski
"Runā angliski vai ej prom": žurnālisti izstaigāja Rīgas kebabnīcas
Dombrava triumfē: Rīgā apturēta divu kebabnīcu darbība
Baltijā jauns apdraudējums: kebabs nesaprot latviešu valodu

Galvenie temati