05:04 02 Jūnijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1116
  • RUB77.4378
Latvijā
Saņemt īso saiti
49

Daudzi autovadītāji ir neapmierināti ar ātruma ierobežojumu Tīnūžu-Kokneses šosejas posmā. Tagad satiksmes organizācijā gaidāmas izmaiņas.

RĪGA, 4. jūlijs — Sputnik. Vairāki autovadītāji vērsušies programmas Bez Tabu redakcijā ar sūdzībām par satiksmes organizāciju Tīnūžu-Kokneses šosejas posmā, kur maksimālais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, bet pārējā šosejas posmā – 100 kilometri stundā. 

Jāpiebilst, ka šosejas 13. un 20. kilometrā uzstādīti radari.

"Tas posms ir projektētāju, būvētāju brāķis un tiešām ir nedrošs, vai vienkārši šis posms ir "naudas pelnīšanai"?" taujāja autovadītājs Vairis.

VAS "Latvijas valsts ceļi" vadība ir pārliecināta – ātruma ierobežojumi ieviesti lielā ceļu satiksmes negadījumu skaita dēļ.

"Ja apskatās negadījumus tikai šogad, tad šajā autoceļa posmā notikuši 6-7 negadījumi. Ja salīdzina visu 45 kilometru garo P80 autoceļu, tad pārējā posmā ir tikai trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Kopš darbojas vidējā ātruma mērīšanas ierīces, negadījumi šajā posmā vairs nenotiek. Situācija ir uzlabojusies," ir pārliecināts VAS "Latvijas valsts ceļi" satiksmes organizācijas pārvaldes direktors Māris Zaļaiskalns.

Pieņemts lēmums minētajā iecirknī noteikt ātruma ierobežojumu līdz 100 kilometriem stundā. Ja avāriju skaits no jauna pieaugs, maksimālais pieļaujamais ātrums atkal var tikt samazināts.

Pēc temata

Sākot ar šodienu vadītājiem Latvijā atļauts neņemt līdzi vadītāja apliecību
Slēgs ceļu Jūrmalas virzienā: šosejas remontdarbi var kļūt par nopietnu problēmu
Pārsēdieties elektrovilcienos: uz Jūrmalas šosejas sācies remonts
Pārkāpējus uz Latvijas ceļiem palīdzēs ķert jauni rokas video radari

Galvenie temati