00:18 06 Decembris 2020
Tiešraide
  • USD1.2159
  • RUB90.0679
Latvijā
Saņemt īso saiti
35

Autovadītājus Latvijā brīdina par valsts autoceļu remonta darbu sākumu: ātruma ierobežojumi jau stājušies spēkā uz Vidzemes šosejas.

RĪGA, 7. aprīlis — Sputnik. Latvijas Valsts ceļi informēja autovadītājus par valsts autoceļu remonta darbu sākumu, vēstīja Mixnews.lv.

Autovadītāji brīdināti par to, ka vietām jau ieviesti ātruma ierobežojumi. Piemēram, patlaban norit Vidzemes šosejas pārbūve iecirknī no Garkalnes līdz Sēnītei. Šajā posmā ieviesti ātruma ierobežojumi līdz 70 km/h. Turklāt uz Vidzemes šosejas Vaivē, 85,6. kilometrā turpinās Kaķupītes krasta nostiprināšana. Satiksmi šajā posmā regulē luksofors.

​Tāpat Latgalē uz Daugavpils apvedceļa iecirknī no Kalkūnas līdz Sventei (0,06-8,30. kilometrs) tiek labots segums. Remonta zonā uzstādīti četri luksofori. Nepieciešama pusstunda, lai šķērsotu šo iecirkni.

Sabojāts ceļš. Foto no arhīva
© Sputnik / Константин Чалабов

Pa ceļam no Gulbenes uz Krievijas robežas pusi iecirknī no Gulbenes līdz Kazupei (2,14-12,68. km) kustību vienā iecirknī regulē luksofors. Arī šeit nepieciešama gandrīz pusstuda, lai šķērsotu šo zonu.

Uz šosejas A13 sācies tilta remonts 88,3. kilometrā, piebraucot pie tilta, ieviests ātruma ierobežojums līdz 70 un 50 km/h.

Kurzemē uz šosejas Talsi-Stende-Kuldīga sācies ceļa pārvada remonts pāri Ventspils šosejai. Ātruma ierobežojums – 50 km/h.

Ierobežojumi noteikti arī uz vairākiem zemesceļiem. Pārsvarā tie paredzēti transportam, kura svars pārsniedz 10 tonnas.

Pēc temata

LCB valdes priekšsēdētājs: sliktu ceļu dēļ Latvija ik gadus zaudē miljonus
Sods par ekstrasensa talanta trūkumu: autovadītāji ir sašutuši
Latvijā ir pārāk daudz pašvaldību, tāpēc ceļi ir slikti
Nejaukais laiks sabojājis tūkstošiem kilometru ceļu Latvijā

Galvenie temati