05:20 19 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2064
  • RUB89.5913
Latvijā
Saņemt īso saiti
89

No Rīgas mēra kabineta KNAB darbinieki iznesuši portfeļus un melnus maisus; saskaņā ar LTV rīcībā esošo informāciju, kratīšana veikta arī Ušakova mājās.

RĪGA, 30. janvāris – Sputnik. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veica operatīvās darbības Rīgas mēra Nila Ušakova ("Saskaņa") kabinetā, vēsta LTV.

Pēc žurnālistu novērojumiem, no kabineta iznāca seši KNAB darbinieki, kuri iznesa vairākus portfeļus un melnus maisus, kuros, iespējams, atradās mapes ar dokumentiem.

Nedz KNAB darbinieki, nedz Rīgas domes Juridiskās pārvaldes direktors Jānis Liepiņš, kurš pavadīja KNAB darbiniekus, neatbildēja uz žurnālistu jautājumiem.

Kā jau rakstīja Sputnik Latvija, KNAB darbinieki veica kratīšanu Rīgas domes telpās pērnā gada 11. decembrī. Operatīvās darbības bija saistītas ar korupcijas skandālu pašvaldības uzņēmumā "Rīgas Satiksme".

Iepriekš prezidents Raimonds Vējonis norādīja, ka sakarā ar radušos situāciju Rīgas mēram derētu brīvprātīgi atstāt amatu, kā tas tiek darīts atbilstoši rietumu politiskajiem standartiem.

Jaunais vides un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce norādīja, ka ir gatavs izskatīt Ušakova atlaišanas jautājumu, ja tiks atrasti un pierādīti kaut kādi viņa likumpārkāpumi.

Pēc temata

Krievijas deputāts ierosinājis ieviest sankcijas pret Nilu Ušakovu
KNAB pārbaudīs Re:Baltica publikāciju par Ušakovu
Mamikins atklāja patieso konflikta iemeslu ar Ušakovu

Galvenie temati