11:39 28 Maijs 2020
Tiešraide
  • USD1.0991
  • RUB78.1096
Latvijā
Saņemt īso saiti
63

NATO spēku karavīri iekļuva avārijā uz Vidzemes šosejas: šoreiz iztika bez cietušajiem.

RĪGA, 3. decembris – Sputnik. Saskaņā ar Latvijas Aizsardzības ministrijas informāciju, sestdien, 1. decembrī, uz Vidzemes šosejas NATO karaspēku militārpersonas iekļuva CSN, vēsta Grani.lv.

Karavīri atgriezās pēc dienesta uzdevuma izpildīšanas, kad, netālu no Siguldas viņu militāro džipu sanesa uz slidenā ceļa.

Pēc aculiecinieka sacītā, automobilis iebrauca grāvī. Aizsardzības ministrijā apgalvo, ka CSN izticis bez upuriem. Taču, neskatoties uz to, karavīrus tomēr nogādāja slimnīcas uzņemšanas nodaļā uz medicīnisko apskati.

Incidenti mācību laikā

Pēdējā laikā Baltijas valstīs regulāri tiek rīkotas mācības ar NATO karavīru piedalīšanos. Mācības notiek ne vien poligonos, bet arī ārpus to robežām.

Iepriekš vēstīts, ka Lietuvā divi Francijas karavīri cietuši ceļu satiksmes negadījumā, avārija notikusi 10. jūnijā pa ceļam uz poligonu, Pabrades pilsētas apkaimē. CSN laikā apgāzās armijas apvidus auto, kurā atradušies divi karavīri.

Kazlu-Rūdas pilsētā 9. jūnijā ASV bruņutransportieris iekļuva avārijā. Cieta viens karavīrs. Iepriekš, 7. jūnijā netālu no Kauņas četri bruņutransportieri Stryker saskrējušies bruņutehnikas kolonnas kustības laikā. Šajā avārijā cieta 13 amerikāņu karavīri.

Latvijā mācības Namejs 2018, kuras notika visā valsts teritorijā no 20. augusta līdz 2. septembrim, nopietnā avārijā uz Siguldas šosejas nokļuva speciālo uzdevumu vienības policijas bataljoni. Viens no bataljona autobusiem, kas pārvietojās kolonnas sastāvā, sadūrās ar kravas automašīnu, cietuši četri policijas darbinieki.

Pēc temata

Lietuvā noticis trešais ceļu satiksmes negadījums ar NATO karavīru piedalīšanos
"Piedzēries apčurāja vitrīnas": NATO kareivji izklaidējas Baltijā
Mācību laikā Lietuvā bojā gājis karavīrs no Vācijas

Galvenie temati