18:58 25 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2152
  • RUB91.6732
Latvijā
Saņemt īso saiti
22

Gastronomijas festivāls Riga Street Food varētu tikt atzīts par pasaulē labāko sabiedrisko pasākumu.

RĪGA, 5. novembris – Sputnik. Šī gada janvārī Latvijas galvaspilsētā notikušais gastronomijas festivāls Riga Street Food iekļuvis pasaules labāko sabiedrisko pasākumu pieciniekā, raksta Riga.lv.

Rīgas ielu ēdiena festivāls pretendē uz prestižo prēmiju Best Event Awards World, kura tiks piešķirta 23. novembrī Koimbrā, Portugālē.

Tāpat uz prēmijas iegūšanu pretendē Gaismas festivāls Swarovski Vācijā, zinātnes un tehnoloģiju festivāls Generation Nīderlandē, Turkmenbashi International ostas atklāšanas ceremonija Itālijā un Starptautiskās jogas dienas svinības Yoga by the Bay Indijā.

Ielu ēdiena festivāls notika pašā Vecrīgas sirdī, Kaļķu un Vaļņu ielas krustojumā, 2018. gada janvāra sākumā jau otro reizi. Labākie Rīgas restorāni pasākuma ietvaros sniedza iespēju pilsētniekiem un galvaspilsētas viesiem iepazīt gan tradicionālos latviešu ēdienus, gan inovatīvo virtuvi, taču arī ar nacionālo kolorītu. Katru reizi pasākums izraisa arvien lielāku interesi. Šogad, neskatoties uz samērā nepatīkamiem laikapstākļiem, festivālu apmeklēja vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku.

Best Event Awards organizatori norāda, ka apbalvo inovatīvākos un drosmīgākos pasākumus, kuri iziet ārpus ikdienas un vienmuļības rāmjiem, nebaidās būt drosmīgi un radoši. Prēmijas tiek pasniegtas jau 13. gadu pēc kārtas un tiek uzskatītas par vienām no nozīmīgākajām godalgām nozarē.

Pēc temata

Bērni skatās izsalkušām acīm: vecāki satraukti par ēdienkarti bērnudārzos
Par 1,42 eiro skolas ēdnīcās gatavo "viskas": kā miljoni nonāk atkritumos
Plastmasas traukus un vates kociņus Latvijā varētu aizliegt 2021. gadā

Galvenie temati