05:51 06 Aprīlis 2020
Tiešraide
  • USD1.0785
  • RUB82.8075
Latvijā
Saņemt īso saiti
39

Balsu skaitīšanas rezultāti pagaidām pārsteidz pašu Latvijas aviokompāniju.

RĪGA, 18. septembris — Sputnik. Latvijas kompānija airBaltic apkopojusi Latvijas simtajai gadskārtai veltītās akcijas provizoriskos rezultātus un pati bijusi pārsteigta par rezultātiem.

​"Pirmā balsošanas nedēļa ir paskrējusi ļoti ātri un esam patīkami pārsteigti par aktivitāti. Un lūk, šīs ir Top 14 pilsētas šodien! Bet viss vēl var mainīties — balso katru dienu līdz pat piektdienai, 21. septembrim 10:00 no rīta," — teikts aviokompānijas paziņojumā Twitter.

Pirms nedēļas airBaltic izsludināja akciju, pēc kuras rezultātiem 14 jaunās lidmašīnas Airbus A220-300 tiks nosauktas par godu Latvijas pilsētām. Sākumā līdera vietu ieņēma Liepāka. Provizoriskie rezultāti liecina, ka patlaban līdera vietās ir Cēsis, Valmiera un Alūksne. Rīga pagaidām ierindojusies vien astotajā vietā, Liepāja — devītajā. Balsot iespējams īpaši šim nolūkam izveidotā vietnē

Līdz 2019. gada nogalei airBaltic plāno papildināt savu Airbus A220-300 floti līdz 20 lidmašīnām. To vidējais vecums aviokompānijas flotē būs tikai divi gadi, un airBaltic rīcībā būs viena no jaunākajām flotēm Eiropā.    

Pēc temata

airBaltic gatava tālajiem reisiem, taču baidās no jautājumiem par investīcijām
airBaltic pasūtījusi pirmās lidmašīnas Pilotu akadēmijai
Nobalso: Rīga var kļūt par Eiropas labāko tūrisma galamērķi

Galvenie temati