02:12 21 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0790
  • RUB68.8060
Latvijā
Saņemt īso saiti
125

Latvijas aktieris Mārtiņš Vilsons nesaskata neko sliktu tajā, ka viņš nofilmējās Krievijas seriālā "Vēstniecība", kur nospēlēja valsts prezidentu, kurā rīko provokāciju, lai attaisnotu sankciju ieviešanu pret Krieviju.

RĪGA, 13. jūnijs — Sputnik. Slavenajam Latvijas aktierim Mārtiņam Vilsonam nācies taisnoties par filmēšanos Krievijas seriālā "Vēstniecība", kas saistīts ar politikas tematiku. Vilsons uzsvēra, ka viņš ir aktieris un vēlas strādāt, taču Latvijā viņam piedāvā tikai "kaut kādas muļķības", raksta izdevums Jauns.

Režisora Artjoma Akseņenko seriāls iznācis telekanālā NTV, kopš 11. jūnija to var skatīties arī Latvijā telekanālā "NTV Mir".

Benedikts Kamberbačs
© Sputnik / Екатерина Чеснокова

Saskaņā ar sižetu, izdomātā Austrumeiropas valstī ar nosaukumu Kaledonija aizturēts Krievijas vēstniecības pirmais sekretārs. Saskaņā ar oficiālo versiju, diplomātam, kurš atpūties vietējā bārā, bijis koferis ar narkotikām. Skaļa aizturēšana notiek uz "Antikrievijas paketes" pieņemšanas fona, uz ko mazo valsti aktīvi mudina ASV un Lielbritānija. Provokācija ir nepieciešama, lai valsts tauta atbalstītu savu valdību cīņā pret Krieviju.

Latvijas aktieris seriālā izpildīja Kaledonijas prezidenta lomu. Pēc viņa sacītā, šīs valsts vietā patiesībā varētu būt gan Latvija, gan Igaunija, gan Lietuva. Neko pretvalstisku aktieris seriālā neesot saskatījis, taču nenoliedz, ka "filma savā ziņā ir politika".

"Izlasījis scenāriju, filmā neredzēju nekā pretvalstiska. Ja Latvija tiktu atainota nepieņemamā gaisotnē, manis tajā seriālā nebūtu. Tāpēc neredzēju iemeslu atteikties no darba. Ar viņiem par politiku nerunāju, nospēlēju savu lomu, un viss… Ko ta' Latvijā gaidīt, kad kāds man kādas muļķības piedāvās? Es taču esmu aktieris…" pateica Vilsons.    

Pēc temata

Mediji: Mihails Zadornovs uzrakstīja divus testamentus
SNL komēdiju šovā atainota Trampa un Baltijas prezidentu tikšanās parodija
Dziedātājs Džeisons Derulo iepazīstinājis ar pasaules čempionāta futbolā oficiālo himnu
Ohlobistins izsmēja Rinkēviču par aizliegumu iebraukt homofobijas iegansta dēļ

Galvenie temati