18:43 14 Novembris 2019
Tiešraide
  • USD1.0997
  • RUB70.4908
Restes kolonijā

Latvijas pilsonei draud cietumsods Krievijā par nelegālu robežas šķērsošanu

© Sputnik / Алексей Филиппов
Latvijā
Saņemt īso saiti
47

Pret Latvijas iedzīvotāju ierosināta un tiek izmeklēta krimināllieta par Krievijas Federācijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu.

RĪGA, 12. maijs — Sputnik. Latvijas pilsone aizturēta par Krievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu, apejot noteiktos caurlaides punktus, informē Pleskavas ziņu dienests, atsaucoties uz Krievijas Federālā drošības dienesta Pleskavas apgabala Robežsardzes pārvaldes preses dienestu.

Neveļskas rajonā aizturētā Latvijas pilsone devusies vilcienā uz Sanktpēterburgu, lai tiktos ar paziņām. Vilciena pasažieru dokumentu pārbaudes laikā robežsargi konstatēja, ka aizturētajai nav izsniegta Krievijas vīza. Turklāt sieviete pārkāpusi Krievijas un Baltkrievijas robežas iecirkņa šķērsošanas noteikumu ārvalstu pilsoņiem.

Krievijas Federālā drošības dienesta Robežsardzes pārvaldes darbinieki noskaidroja, ka minēto likumpārkāpumu Latvijas pilsone izdarījusi ar nodomu. Pret aizturēto ierosināta un tiek izmeklēta krimināllieta par Krievijas Federācijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu. Pārkāpējai draud sods līdz pat brīvības atņemšanai uz laiku līdz diviem gadiem.    

Pēc temata

"Krievija uzvar viltīgi un klusām": jaunā kārtība Azova jūrā
Latvijas iedzīvotājs centies nelegāli nogādāt Polijā ģimeni no Krievijas
Lietavu dēļ Latvija nepaspēj laicīgi iekārtot robežu ar Krieviju
Uz Latvijas pierobežu ceļiem parādīsies "inteliģentās" videonovērošanas kameras

Galvenie temati