00:11 28 Maijs 2020
Tiešraide
  • USD1.0991
  • RUB78.1096
Latvijā
Saņemt īso saiti
54

Nacionālie bruņotie spēki brīdinājuši pilsētas iedzīvotājus par to, ka tiks izmantota salūtmunīcija, kā arī sprādzienu imitācijas līdzekļi.

RĪGA, 21. februāris — Sputnik. Svētdien Liepājā notiks Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu mācības, kuru mērķis būs pārbaudīt zemessargu fizisko sagatavotību un teorētiskās zināšanas, kā arī jaunu prasmju iegūšanu un uzlabošanu, vēstīts Nacionālo bruņoto spēku (NBS) mājaslapā.

Sakarā ar to NBS griezušies pie vietējiem iedzīvotājiem ar lūgumu ievērot mieru, skaidrojot, ka uztraukumam nav pamata.

​"Mācībās tiks izmantota salūtmunīcija, kā arī sprādzienu imitācijas līdzekļi, kas  rada troksni un dūmus, bet neapdraud apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību. Apmācību laikā notiks transporta pārvietošanās pa autoceļu 5(7)A Liepāja-Šķēde un pieguļošajiem ceļiem," — teikts ziņojumā.

Nacionālie bruņotie spēki jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar sapratni izturēties pret Zemessardzes militārajām aktivitātēm.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigāde aptver visu Kurzemes novadu un daļu Zemgales novada teritorijas. Brigādes pakļautībā atrodas štābs Liepājā, trīs kājnieku bataljoni Liepājā, Dobelē un Ventspilī, viens nodrošinājuma bataljons Kuldīgā un viens kaujas atbalsta bataljons Jelgavā.     

Pēc temata

Bargā "Ziema": NATO karavīri Latvijā nirst āliņģī
Konstruktori paziņojuši, ka Rietumiem nav līdzekļu pret "Iskanderiem"
Situācija ir šausmīga: Eiropa vērtē militāra konflikta risku ar Krieviju

Galvenie temati