20:15 09 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Latvijā
Saņemt īso saiti
28

Tunisijas pilsonis jau otru reizi pusgada laikā centies iekļūt Latvijā no Baltkrievijas teritorijas, un jau otru reizi viņu noķēruši robežsargi.

RĪGA, 7. februāris — Sputnik. Baltkrievijas robežsargi uz Latvijas robežas aizturējuši Tunisijas pilsoni, kurš plānojis nelikumīgi iekļūt ES, vēsta Sputnik Baltkrievija.

Vīrietis tika atrasts 4. februāra vakarā Verhņedvinskas rajonā, kad iedarbojās signalizācijas kompleksa detektori.

"Uz pārkāpuma vietu izbraukusī trauksmes grupa pēdu kontroles joslā konstatēja pēdas, kas veda Latvijas virzienā. Pēc kopīgiem meklēšanas pasākumiem sadarbībā ar kolēģiem no Latvijas tika aizturēts pārkāpējs — Tunisijas Republikas pilsonis," — teikts Baltkrievijas Republikas Valsts robežsardzes komitejas paziņojumā.

Robežsardzes komiteja informēja, ka robežsargi aizturējuši pārkāpēju jau otro reizi piecu mēnešu laikā — 2017. gada oktobrī viņš tika aizturēts pie Latvijas robežas, un tolaik vīrieti deportēja uz Tunisiju, liedzot iebraukšanu Baltkrievijā uz 5 gadiem.

Pret pārkāpēju ierosināts administratīvs provess, kā arī parbaude par nozieguma sastāvu, ko paredz Baltkrievijas Kriminālkodeksa 371. panta 2. daļa (iebraukšanas Baltkrievijas Republikā aizlieguma termiņa pārkāpšana). Vīrietim draud liels naudas sods un brīvības atņemšana uz laiku līdz 5 gadiem.

 

Pēc temata

Latvijas pilsonei nav izdevies piekrāpt dienesta suni uz Krievijas robežas
Spokainā patruļa: kā Ukrainā izveidota "Krimas policija"
Igaunis mēģinājis bēgt no poļu robežsargiem ar zelta stieni
Lietuva un Baltkrievija noskaidro, kas šķērsojis robežu par 2,5 m un nogriezis sēni

Galvenie temati