10:36 26 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2152
  • RUB91.6732
Latvijā
Saņemt īso saiti
169

Internetā uzņem popularitāti flešmobs ar haštagu #TēvijaSSargi, kurš izsmej "Latvijas nacionālo interešu aizstāvjus" no organizācijas "Tēvijas sargi".

RĪGA, 5. oktobris – Sputnik. Ietrenēto nacionālradikālās organizācijas Tēvijas sargi pārstāvju "pastaiga" 30. septembrī pie bēgļu centra "Mucenieki" vēl joprojām tiek aktīvi apspriesta sociālo tīklu lietotāju vidū.

Atgādināsim, ka Tēvijas sargi locekļi publicējuši Twitter vietnē fotogrāfiju bēgļu centra "Mucenieki" fonā un papildināja to ar uzrakstu:

"Pastaigā pa Muceniekiem. Vēstījumu labi uztvēra gan pagalmā, gan ēkā esošie, arī personāls ar kuru bija neliels dialogs par mūsu nodomiem".

Taču vairums sociālā tīkla lietotāju pauda sašutumu par šādu "pastaigu" un nosauca to par Latvijas kaunu. Sabiedrības sašutums aizgājis līdz pat Drošības policijai (DP), kas grasās sniegt vērtējumu organizācijas Tēvijas sargi rīcībai un tās ietekmei uz sabiedrības drošību.

Tikmēr Twitter lietotāji jau uzsākuši flešmobu ar haštagu #TēvijaSSargi, kurš izsmej "Latvijas nacionālo interešu aizstāvjus".

Cehs.lv: Pilnīgi nejauši atradām internetā šādu te png bildīti

Cements: Izgājām kārtējā pastaigā. Vēstījumu labi uztvēra pilnīgi visi.

​Pēc taga var atrast vēl daudz fotokrupju.

1 / 8
Tīklā izsmēja "Tēvijas sargu" pastaigu

Pēc temata

Drošības policija: līdz ar bēgļu skaitu aug arī radikālisms
Radikālais islāms pārņem Latvijas pusaudžu prātus
Saeimas komisija nolēmusi neizlaist no valsts radikāļus

Galvenie temati