04:32 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Bedrains zemesceļš

Lietus dēļ Latgalē slēgti septiņi ceļi

© Flickr/ Paul Hamilton
Latvijā
Saņemt īso saiti
40

Daudzi vietējie ceļi Latgalē applūdināti vai izskaloti spēcīgo lietusgāžu rezultātā. Daļu no tiem nācies slēgt līdz brīdim, kad ūdens līmenis kritīsies.

RĪGA, 25. augusts — Sputnik. Spēcīgo lietusgāzu rezultātā Latgalē slēgti septiņi vietējie, viens reģionālais un viens valstiskās nozīmes ceļš, informē Latvijas valsts ceļi.

Ceturtdienas vakarā nokrišņu daudzums Rēzeknē 32 stundu laikā sasniedza 159 mm — 229% augusta normas, tātad, gandrīz ceturtā daļa gada normas.

Šādas lietusgāzes šeit notiek pirmo reizi meteoroloģisko novērojumu laikā.

​Šī iemesla dēļ applūdināti vai izskaloti vairāki vietējie ceļi.

​Slēgts reģionālais ceļš Viļaka-Kārsava 37. kilometrā un šoseja Kārsava-Rēzekne.

​Satiksme novirzīta uz reģionālo ceļu Kārsava-Ludza-Ezernieki un šoseju Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža. Taču jāpievērš uzmanība tam, ka apvedceļā starp Rēzekni un Ludzu turpinās remonts, un satiksmi regulē septiņi luksofori.

​Šodien inženieri pieņems lēmumu, vai tiks atjaunota satiksme pa Kārsavas-Rēzeknes ceļu, vai nāktos pagaidīt, līdz ūdens līmenis kritīsies līdz pieņemamam līmenim.

Pēc temata

Spēcīgs ciklons atnesis plūdus Latgalē

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  59