20:36 01 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.2053
  • RUB89.3155
Latvijā
Saņemt īso saiti
17

No janvāra līdz maijam aviokompānijas pakalpojumus izmantojuši vairāk nekā 282 tūkstoši pasažieru Igaunijā un Lietuvā, kas ir par 25% vairāk nekā pērnā gadā.

RĪGA, 15. jūnijs – Sputnik. airBaltic pārvadāto pasažieru skaits Lietuvā un Igaunijā kopš gada sākuma izaudzis par 29%, vēsta aviokompānijas preses dienests.

No janvāra līdz maijam airBaltic pārveda no Igaunijas 146 116 pasažieru, kas ir visaugstākais rādītājs kopš aviokompānijas darbības uzsākšanas šajā valstī. Tai pašā laikā no Lietuvas airBaltic savā maršrutu tīklā uz Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS valstīm un uz Tuvajiem Austrumiem pārveda 136 270 pasažieru.

Aviokompānija piedāvā "labākos savienojumus uz un no Igaunijas un Lietuvas", atzīmēja airBaltic maršrutu tīklu vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss.

Izņemot tiešos reisus no Rīgas uz 60 galamērķiem, airBaltic piedāvā ērtus savienojuma maršrutus no Latvijas galvaspilsētas uz aviokompānijas maršrutu tīkla galamērķiem Skandināvijā, Eiropā, NVS un uz Tuvajiem Austrumiem. Turklāt airBaltic nodrošina daudzus tiešos reisus no Tallinas un Viļņas.

Iepriekš šogad aviokompānijas valdes priekšsēdētājs Martins Gauss paziņoja, ka airBaltic cer šogad pārvest vairāk nekā 3 miljonus pasažieru.

Pēc temata

Latvijas Ārlietu ministrija un airBaltic palīdz ietaupīt tūristiem no Baltkrievijas
AirBaltic vadītājs, gaidot auditu, pastāstīja par saviem ienākumiem
AirBaltic stjuarti Lielbritānijā saņēmuši zelta medaļas

Galvenie temati