07:45 28 Maijs 2020
Tiešraide
  • USD1.0991
  • RUB78.1096
Latvijā
Saņemt īso saiti
91

Domāju, ka Latvijā vajag mainīt himnu. Svētajos rakstos teikts, ka viss notiek saskaņā ar dievišķo plānu. Šaubos, vai dievišķajā plānā ir ierakstīts svētīt šādu Latviju, teica Jurkāns.

RĪGA, 16.maijs — Sputnik. Bijušais Latvijas ĀM vadītājs uzskata, ka Dievs ir aizgājis prom no viņa valsts, vēsta RIA Novosti.

"Polijā ir Dievs. Grieķijā ir Dievs. Vai Itālijā ir, man grūti teikt…Runājot par Dievu un Latviju, domāju, ka Viņš ir aizgājis no Latvijas. Domāju, ka Latvijā vajag mainīt himnu. Svētajos rakstos teikts, ka viss notiek saskaņā ar dievišķo plānu. Šaubos, vai dievišķajā plānā ir ierakstīts svētīt šādu Latviju, " teica Jurkāns izdevuma NRA.LV interneta versijas intervijā.

Pēc viņa teiktā, Latvija pati ir vainīga tajā, kas notiek šodien.

"Par ko? Vai mēs pildām galvenos postulātus: nedari otram to, ko negribi, lai dara tev? Vai mīlam tuvāko kā sevi pašu? Kā mums ir ar piedošanu? Neviena no šiem pamatelementiem mūsu sabiedrībā nav. Bet mēs prasām Dieva svētību. Tā ir liekulība, " citē Jurkāna vārdus avīze.

Jurkāns kļuva par Latvijas ĀM vadītāju pēc republikas izstāšanās no PSRS 1991.gadā. Tāpat viņš bija vairāku Saeimas sasaukumu deputāts un Valsts tranzīta un loģistikas asociācijas vadītājs.

Pēc temata

Latvija – informācijas kara alvas zaldātiņš
Eksperts: NATO var izprovocēt trešā pasaules kara sākumu
Rinkēvičs paudis, ka Krievija mēģina sašķelt ES un NATO
Sardze ir nogurusi: Latvijas iedzīvotāji zaudē interesi par politiku

Galvenie temati