11:15 17 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2123
  • RUB89.0364
Latvijā
Saņemt īso saiti
69

Ādažu garnizonā turpinās darbi tā pielāgošanai NATO bataljona vajadzībām – militārās tehnikas remonta parka modernizācija izmaksās 27 miljonus eiro.

RĪGA, 1. februāris — Sputnik. Ādažu garnizona tehniskā parka modernizācija NATO un Nacionālo bruņoto spēku bruņutehnikas izvietošanai un apkopei izmaksās 27,1 miljonu eiro, informē valsts Aizsardzības ministrijas preses dienests.

Konkursā par projekta īstenošanu uzvarējusi kompānija "Arčers". Saskaņā ar AM informāciju, projekts izmaksās 27,1 miljonu eiro.

"Pēc modernizācijas tehniskais parks Ādažu garnizonā tiks izmantots NBS kāpurķēžu tehnikas un NATO ārvalstu vienību bruņutehnikas apkalpošanai. Parka pārbūve tiks pabeigta līdz 2017. gada beigām," — informēja AM.

Iepriekš aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis pavēstīja, ka sakarā ar nepieciešamajiem sagatavošanās darbiem slodze aizsardzības jomā būs ļoti liela, un infrastruktūras paplašināšanas darbu mērogs Āgažu garnizonā līdzinās vēl vienas bāzes būvdarbiem.

Tuvākajos gados Ādažu attīstībai paredzēts atvēlēt aptuveni 50 miljonus eiro. Līdz 2018. gadam Ādažu poligonu plānots palielināt par 5,2 tūkstošiem hektāru manevriem ar vieglajiem šaujamieročiem, militāro tehniku un artilēriju, kā arī mācībām kara darbībai pilsētvidē.

Pēc temata

Krīzes situācijā NATO ieradīsies Latvijā tikai divu dienu laikā
Par huligānismu Ādažos apsūdzētais: arī tagad mēs rīkotos tāpat
Tanku tetris: Latvijā ierodas ASV armijas smagās bruņutehnikas rota
22 Latvijas karavīri dosies starptautiskajās misijās

Galvenie temati