20:16 08 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Latvijā
Saņemt īso saiti
35

Krievijas vēstnieks Latvijā norāda uz rusofobu fonu vietējos plašsaziņas līdzekļos.

RĪGA, 28. augusts — Sputnik. Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs ir pārliecināts: Krievijas izolācija ir neiespējama, neskatoties uz centieniem, ko demonstrē atsevišķas valstis.

Diplomāts uzstājās Krievijas tautiešu konferencē Rīgā, kas tika atklāta vakar Maskavas namā. Tajā piedalās vairāki simti delegātu no visas Latvijas, kā arī sabiedrisko organizāciju pārstāvji no Krievijas.

"Pašlaik Latvijas plašsaziņas līdzekļos vērojams "rusofobs fons", tiesībsargājošajās iestādēs izveidojusies aizspriedumaina attieksme pret Krievijas nevalstiskajām organizācijām un sabiedriskās domas pārstāvjiem," — norādīja Vešņakovs.

Vēstnieks atzīmēja, ka vērojami centieni izolēt Krieviju no visas pārējās pasaules.

"Dažas valstis cenšas izolēt Krieviju, taču tas ir neiespējami", — uzsvēra diplomāts.

Savā uzrunā Vešņakovs pieminēja ekonomisko sankciju iespaidu uz Krievijas un Latvijas tirdznieciski ekonomiskajām attiecībām, Krievijas investoru aiziešanu no Latvijas, kultūras aspekta nozīmi Latvijas un Krievijas attiecībās.

Sūtnis pauda cerību, ka Latvija turpmāk pieliks pūles, lai valstī turpinātos mazākumtautībām paredzētie kultūras pasākumi, tostarp arī tie, ko organizē Krievija.

Pēc temata

Eksperti par informācijas karu: ar aizliegumu neko nepanāksi
Krievu jaunieši Latvijas televīziju neskatās
Urbanovičs: latviešiem jāsaprot - krievi vienmēr paliks krievi

Galvenie temati