03:24 18 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2123
  • RUB89.0364
Baltijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (791)
26

Starp valstīm saglabāsies brīva pārvietošanās, tomēr attiecībā uz Latviju būs zināmi ierobežojumi.

RĪGA, 11. septembris – Sputnik. Igaunija grasās pacelt pieļaujamo koronavīrusa inficēšanās koeficientu no 16 uz 25 gadījumiem uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju ieceļotājiem no Somijas un Lietuvas, paziņoja republikas ārlietu ministrs Urmass Reinsalu, vēsta Sputnik Lietuva.

"Šonedēļ Igaunija piedāvāja Somijai, Latvijai un Lietuvai paaugstināt bezkarantīnas pārvietošanās līmeni starp valstīm līdz 25 gadījumiem uz 100 tūkstošiem cilvēku. Lietuva atbildēja apstiprinoši un uzlika 25, arī Somija šodien vakarā noteikusi jauno rādītāju 25. Latvija saglabā iepriekšējo pozīciju," uzrakstīja viņš Facebook.

Pēc Reinsalu sacītā, brīva pārvietošanās saglabāsies braucieniem uz Somiju un Lietuvu, savukārt braucieniem uz Latviju būs ierobežojumi. Viņš pateicās Lietuvas un Somijas valdībām par pieņemto lēmumu, kā arī Latvijas valdībai par ievērojamu pretimnākšanu pēc Igaunijas lūguma.

Divu nedēļu koronavīrusa izplatīšanās rādītājs Igaunijā ceturtdien sastādīja 20,69 gadījumus uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju.

Pasaules Veselības organizācija 11. martā pasludināja jaunās koronavīrusa infekcijas Covid-19 uzliesmojumu par pandēmiju. Saskaņā ar aktuālākajiem datiem, pasaulē atklāts vairāk nekā 28,3 miljoni inficēšanās gadījumu, vairāk nekā 914 tūkstoši cilvēku nomira un vairāk nekā 20,3 miljoni izveseļojās.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (791)

Pēc temata

Lietuvā un Igaunijā aug Covid-19 infekcijas gadījumu skaits
Nosaukta summa, kas būs vajadzīga pasaules ekonomikas atjaunošanai pēc Covid-19
Ja izdevās sazvanīt, gatavojieties stāvēt rindā: kā šobrīd iespējams nodot Covid-19 testu
The Lancet publicēja Krievijas vakcīnas pret Covid-19 pētījumu rezultātus
Tagi:
koronavīruss, Somija, Lietuva, Igaunija

Galvenie temati