01:00 05 Aprīlis 2020
Tiešraide
  • USD1.0785
  • RUB82.8075
Baltijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (293)
14

Lietuvas Veselības ministrija paziņoja, ka pasūtītie reaģenti pagaidām nav piegādāti republikai neparedzētu apstākļu dēļ.

RĪGA, 22. marts – Sputnik. Mobilie koronavīrusa pārbaudes punkti Kauņā un Klaipēdā strādās tikai līdz pusdienlaikam reaģentu trūkuma dēļ, vēsta Sputnik Lietuva ar atsauci uz Lietuvas Veselības ministrijas preses dienestu.

Iestāde paziņoja, ka pasūtītie reaģenti testēšanai pagaidām nav nonākuši republikā neparedzētu apstākļu dēļ. Tika pieņemts lēmums pārvest mobilos punktus racionālā darba režīmā.

Lietuvas Nacionālā sabiedriskās veselības aprūpes laboratorija (NVSPL) un mobilie punkti Viļņā strādās uz pilnu jaudu līdz brīdim, kamēr pietiek reaģentu. Kauņā un Klaipēdā testēšanas apjomus samazinājuši divas reizes. Dienā mobilajos punktos pieņems vien 20 cilvēkus.

Lietuvas Veselības ministrija solīja, ka, kolīdz tiks saņemti jaunie reaģenti, darbs tiks atsākts pilnā apjomā.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) 11. martā pasludināja jaunā koronavīrusa Covid-19 saslimšanas uzliesmojumu par pandēmiju. Pasaulē inficējušies vairāk nekā 308 tūkstoši cilvēku 188 valstīs un aizjūras teritorijās, bojā gājuši vairāk nekā 13 tūkstoši.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (293)

Pēc temata

Vīrusa ģeogrāfija Latvijā paplašinās: slimība skārusi jau 25 pašvaldības
Inflācija: kas un kā sadārdzinājies Latvijā pēdējā gada laikā
Sēdiet mājās: infektologs pastāstīja, kā Latvija var izvairīties no Itālijas scenārija
Nosauktas slimības, kuras veicina koronavīrusa saslimšanas bīstamību
Tagi:
koronavīruss, Lietuva

Galvenie temati