Krievijas hokeja izlase izcīnījusi bronzas medaļu pasaules čempionātā hokejā

© Sputnik / Григорий Сысоев / Pāriet pie mediju bankasХоккей. Чемпионат мира. Матч за 3-е место
Хоккей. Чемпионат мира. Матч за 3-е место - Sputnik Latvija
Sekot līdzi rakstam
НовостиTelegram
Krievijas hokeja izlase svētdien Bratislavā pārspēja Čehijas izlasi pēcspēles metienu sērijā.

RĪGA, 26. maijs – Sputnik. Krievijas izlase ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspējusi Čehijas valstsvienību un izcīnījusi bronzas medaļu pasaules čempionātā.

Pirmajā periodā spēli atklāja Mihails Girgorenko, 41 sekundi vēlāk Mihals Ržepīks izslidoja pret krievu vārtsargu Andreju Vasiļevski un raidīja ripu tīklā. Pusotru minūti pirms pirmā perioda beigām Dominiks Kubalīks ar rezultatīvu uzbrukumu panāca 2:1 čehu labā.

Игроки сборной России по хоккею прокомментировали матч с США - Sputnik Latvija
Video
Krievijas izlases hokejā sportisti pastāstīja, kā uzvarējuši ASV

Otrā perioda sākumā Krievijas komanda izlīdzināja rezultātu – pirmajā minūtē sekmīgs uzbrukums čehi vārtiem izdevās Artjomam Aņisimovam. Komandu divkauja turpinājās pagarinājumā. Arī tajā neviena komanda vārtus neguva, un bronzas medaļas liktenis izšķīrās pēcspēles metienu sērijā.

Pēcspēles metienos ar 2:0 pārāki bija krievi - vārtus guva Iļja Kovaļčuks un Ņikita Gusevs.

Krievijai šī ir piektā bronza pasaules čempionātos - 2005., 2007., 2016., 2017. un tagad 2019. gadā.

Čempionāta finālā tiksies Kanādas un Somijas izlases.