19:22 17 Septembris 2019
Tiešraide
  • USD1.1026
  • RUB70.7241
Ezers. Foto no arhīva

Emigrācija? Pusaudzis pamanījis Lohnesas briesmoni Kanādā

© Sputnik / Игорь Подгорный
Pasaulē
Saņemt īso saiti
91

Puisis pamanījis dīvainu radījumu, kas pabāzis galvu no ūdens Banfa nacionālajā parkā Alberta provincē, un pat paspējis to nofotografēt.

RĪGA, 26. maijs – Sputnik. Amerikāņu pusaudzis apgalvo, ka redzējis Lohnesas briesmoni brīvdienu laikā Kanādā, vēsta Sputnik Baltkrievija, atsaucoties uz izdevumu Daily Mail.

Incidents noticis Banfa nacionālajā parkā Alberta provincē, kur zēns atpūties kopā ar ģimeni. Viņš nolēmis izpeldēties un nokāpis pie ezera. Tur viņš pamanījis, ka no ūdens galvu pabāzis kaut kāds dīvains radījums. Zēns pasaucis māsu, lai pārliecinātos, ka viņam nerādās. Arī meitene ieraudzījusi kaut ko neparastu.

Puisis paspējis nofotografēt neparasto būtni un pēc attēla rūpīgas izpētes secinājis, ka tas ir visā pasaulē pazīstamais Lohnesas briesmonis.

Jāņem vērā, ka vieta, kur pusaudzis pamanījis radījumu, atrodas 4 tūkstošu jūdžu (aptuveni 6500 km) attālumā no Lohnesas ezera Skotijā.

Atgādināsim, ka pirmās ziņas par Lohnesas briesmoni attiecināmas uz VI gadsimtu, taču visa pasaule par šo radījumu uzzināja, kad tika publicēta pirmā fotogrāfija – to 1934. gadā uzņēma pulkvedis Roberts Kenets Vilsons.

Galvenie temati