23:49 19 Jūnijs 2019
Tiešraide
  • USD1.1207
  • RUB71.7360
Megana Mārkla un princis Harijs

Kas varētu kļūt par Meganas Mārklas un prinča Harija pirmdzimtā krustvecākiem?

REUTERS/Mark Blinch
Pasaulē
Saņemt īso saiti
18

Acīmredzamo krustvecāku kandidātu vidū nav nedz aktiera Džordža Klūnija, nedz Harija brāļa – prinča Viljama.

RĪGA, 7. janvāris – Sputnik. Kamēr Saseksas hercogiene turpina palielināt sabiedrības interesi par savu grūtniecību, bukmeikeri sākuši pieņemt likmes tam, kas tad kļūs par Mārklas un prinča Harija pirmdzimtā bērna krustvecākiem, vēsta Sputnik Baltkrievija.

Tā, piemēram, par acīmredzamāko krusttēva pretendentu bukmeikeri sauc Harija labāko draugu Čārliju van Štaubenzu. Taču par krustmāti varētu kļūt Mārklas tuvākā draudzene – Kanādas vadošā stiliste Džesika Malruni.

Jāsaka, ka par krustmātes kandidāti tāpat absolūti nopietni tiek izskatīta princese Eižēnija un tenisiste Serena Viljamsa.

Kā iespējamo krusttēvu bieži sauc arī senu Harija draugu oficieri Marku Dajeru, kuru nelabvēļi dēvē pat par prinča "īsto tēvu" – ārējā izskata līdzības dēļ. Vai tas tā ir vai nav, bet Harijs un Dajers patiešām ir ļoti tuvi.

Iespējams, par krusttēvu varētu kļūt arī Toms Inskips – Harija draugs kopš studiju laikiem. Viņi joprojām uztur sakarus.

Krustvecāku pretendentu vidū nav nedz aktiera Džordža Klūnija, kurš ir tuvs Mārklai un Harijam. Tāpat nav arī prinča Viljama un viņa sievas Keitas Midltones – taču, saskaņā ar britu tradīciju, tik tuvi radinieki reti piedalās viens otra bērnu kristībās.

Pēc temata

Britu iemīļotā princese: 20 gadi bez Diānas
Lielbritānijas karaliskās ģimenes kāzu kleitas
Neviens neaizbēga: Princis Harijs un Megana Mārkla tagad ir vīrs un sieva

Galvenie temati