04:13 23 Marts 2019
Tiešraide
  • USD1.1302
  • RUB72.7425
Lielbritānijas specdienestu darbinieki strādā notikuma vietā Solsberijā

Skripaļa brāļameita vērsusies pie Terēzas Mejas

© AFP 2019 / Ben STANSALL
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Lielbritānijas indīgais gaiss (86)
27

Viktorija Skripaļa, kurai iepriekš atsaka izdot britu vīzu, vērsās pie Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas.

RĪGA, 8. aprīlis – Sputnik. Sergeja Skripaļa brāļameita Viktorija Sky News ēterā vērsusies pie Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas ar lūgumu palīdzēt saņemt vīzu. Par to vēsta Sputnik International.

Viktorija Skripaļa, kurai iepriekš atsaka izdot britu vīzu, savā uzrunā Mejai paziņoja, ka, pirmkārt, vēlas apraudzīt savu tēvoci un māsīcu, lai nodotu informāciju par viņu veselību vecmāmiņai.

"Visa pasaule šobrīd runā par bezprecedenta politisko skandālu, taču tā epicentrā atrodas dzīvi cilvēki. Tā ir mūsu ģimene, kurai šobrīd jābūt kopā," — pateica Viktorija.

Iepriekš mediji paziņoja, ka pats Skripaļs ir nācis pie samaņas un spēj runāt.

Līdz šim britu medijos ne reizi vien parādījušies apgalvojumi par to, ka Krievija vainojama par incidentu Solsberijā. Taču Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas slepenās laboratorijas vadītājs paziņoja, ka eksperti nav varējuši identificēt vielas izcelsmes avotu. Krievija vēl joprojām nav saņēmusi atbildes uz saviem jautājumiem par incidentu Solsberijā.

4. martā Lielbritānijā Solsberijas pilsētā tika saindēts britu spiegs Sergejs Skripaļs un viņa meita Jūlija. Londona apgalvo, ka par Skripaļu saindēšanu ar nervu paralītisko vielu A234 vainojama Krievija. Maskava šādas apsūdzības kategoriski noliedz un atgādina, ka netālu no Solsberijas atrodas Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas ķīmiskā laboratorija.

Temats:
Lielbritānijas indīgais gaiss (86)

Pēc temata

Lielbritānijas Ārlietu ministrija paskaidrojusi, kāpēc vainojusi Krieviju "Skripaļa lietā"
Indīgi griķi: jauna Skripaļa saindēšanas versija
Mediji ziņo par Jūlijas Skripaļas veselības stāvokļa uzlabošanos
Telegraph: "Novičoks" bija paslēpts Skripaļa meitas čemodānā

Galvenie temati