07:16 23 Februāris 2019
Tiešraide
  • USD1.1325
  • RUB74.1694
Fotokamera fotogrāfa rokās

Ģimene no ASV kļuvusi populāra sociālajos tīklos, pateicoties nemākulīgai fotogrāfei

© Flickr/ Kristian Karlsson
Pasaulē
Saņemt īso saiti
45

Rediģēts Paint programmā: ģimenes fotosesija pārsteigusi sociālo tīklu apmeklētājus.

RĪGA, 14. janvāris — Sputnik. Ģimene no Misūri štata (ASV) publicējusi neveiksmīgas fotosesijas rezultātus — saimi fotografējusi noalgota "speciāliste", vēsta RIA Novosti. Publikācija Facebook kļuvusi milzum populāra — to pārpublicējuši vairāk nekā 300 tūkstoši apmeklētāju. Galu galā tā piesaistījusi pat mediju uzmanību.

"Tas nav joks. Mēs samaksājām fotogrāfei, kura stāstīja, ka esot profesionāle, 250 dolāru par ģimenes fotosesiju. Paskatieties, ko viņa mums atsūtīja. Viņa stāstīja, ka uz sejām kritušas neglītas ēnas, neskatoties uz jauko saulaino dienu, tāpēc viņa nolēmusi tās retušēt," — pastāstīja ģimenes māmiņa Pema Zaringa un piebilda, ka fotogrāfijas viņu ļoti sasmīdinājušas.

Daudzi tīkla apmeklētāji centās atrast kādu pozitīvu aspektu notikušajā.

"Viņai vajadzēja kārtīgi pastrādāt, lai padarītu jūs tik atbaidošus… vismaz tas viņai ir izdevies," — ironizēja Elizabeth Smith.

"Jūs esat kļuvuši par interneta čempioniem vismaz uz mēnesi. Nevaru apturēt smieklus. Starp citu, jūsu āda izskatās lieliski," — piezīmēja Emily Kopcial.

Pati Zaringa lūdza komentētājus neizteikt indīgas piezīmes — viņa paskaidroja, ka fotogrāfiju radītās pozitīvās emocijas bijušas iztērētās naudas vērtas.

Pēc temata

1. aprīlī Krievijas ĀM piedāvāja "krievu hakeru" pakalpojumus
Dziesmota demisija: Kameronu no jauna pievīlis ieslēgts mikrofons
No ukraiņu kaujas cūkām līdz NLO medībām. Muļķīgākās aizvadītā gada ziņas
Kā sliktākais slēpotājs pasaulē kļuvis par zvaigzni

Galvenie temati