06:59 11 Decembris 2018
Tiešraide
  • USD1.1425
  • RUB75.8985
Santa Klauss. Foto no arhīva

Princis Viljams nodeva sava dēla vēstuli Santa Klausam

© Foto: pixabay
Pasaulē
Saņemt īso saiti
12

Princis Viljams atradās oficiālā vizītē Somijā un nepalaida garām iespēju nodot sava četrus gadus vecā dēla Džordža vēstuli Santa Klausam.

RĪGA, 3. decembris — Sputnik. Princis Viljams nodeva sava četrus gadus vecā dēla Džordža vēstuli Santa Klausam Ziemassvētku gadatirgū Helsinkos, kurā viņš palūdza tikai vienu dāvanu, vēsta Sputnik Lietuva ar atsauci uz britu medijiem.

Kā var redzēt britu mediju publicētajā tuvplāna bildē, Ziemassvētkos Džordžs vēlās saņemt policijas mašīnu. Tāpat Viljams pastāstīja Santa Klausam, ka visu gadu viņa dēls bijis labs zēns un šogad palūdzis tikai vienu dāvanu. Princis tāpat pastāstīja amizantu stāstu par to, ka pērn viņa dēls sāka vērt vaļā dāvanas nedēļu pirms Ziemassvētkiem.

Princis Viljams ieradās oficiālā vizītē Somijā sakarā ar valsts neatkarības simtās gadadienas svinībām. Trešdien, 29. novembrī, Lielbritānijas vēstniecībā viņš uzstājās ar runu, kurā apsveica Somiju un atzīmēja, ka abas valstis godā demokrātijas vērtības un ir cieši saistītas viena ar otru.    

Pēc temata

Ziemassvētku burvība: Madridē iedegusies svētku iluminācija
Latvijas Pasts laiž klajā jaunas ziemassvētku pastmarkas
Ziemassvētku brīvdienas Rīgā ir atzītas par visizdevīgākajām Eiropā

Galvenie temati