08:43 17 Janvāris 2019
Tiešraide
  • USD1.1389
  • RUB75.9175
Krievijas ĀM

Krievijas ĀM: ASV vaino mūs par Līguma par atklātām debesīm pārkāpumiem, bet par saviem klusē

© Sputnik / Наталья Селиверстова
Pasaulē
Saņemt īso saiti
27

Amerika, sniedzot sev tiesības spriest par citu valstu darbībām, cītīgi attaisno savu partneru un sabiedroto līgumsaistību pārkāpumus.

RĪGA, 30.aprīlis — Sputnik. ASV vaino Krieviju par Līguma par atklātām debesīm (LAD) neievērošanu, taču noklusē pārkāpumus no savas un savu sabiedroto puses, teikts Krievijas ĀM komentāros sakarā ar kārtējo ASV Valsts departamenta ziņojumu par valstu vienošanās ievērošanu par apbruņojuma kontroli un neizplatīšanu, vēsta RIA Novosti.

"Amerikāņu puse jau vairākkārt izteikusi tipisku apsūdzību kompleksus Krievijai par to, ka tā neievērojot Līgumu par atklātām debesīm. Uz šīm pretenzijām mēs vairākkārt esam devuši izsmeļošas atbildes kā Konsultatīvajā atklāto debesu komisijā, gan komentāros sakarā ar iepriekšējiem valsts departamenta ziņojumiem," — teikts komentārā.

Krievijas ĀM uzsver, ka "diemžēl amerikāņi noklusē LAD pārkāpumus un problēmas no pašu ASV un to sabiedroto NATO un citu tām "tuvo" valstu puses".

"Amerikāņu puse, sniedzot sev tiesības spriest par citu valstu darbībām, cītīgi attaisno sev tuvo partneru un sabiedroto līgumsaistību pārkāpumus," — teikts  komentāra tekstā.

Pēc temata

Ķīnā komentēja ASV vārdus par Krievijas "izolāciju"
Eksperts: NATO var izprovocēt trešā pasaules kara sākumu
Valsts departamenta atklājums: patiesība tomēr pastāv
Foreign Policy: kurš un kāpēc Eiropā baidās no Kremļa

Galvenie temati