07:38 27 Marts 2017
Rīga+ 4°C
Tiešraide
Lācis

Policija Taganrogā meklē vīrieti, kurš pagalmā bija izvedis pastaigā lāci

© Sputnik / Олег Ласточкин
Pasaulē
Saņemt īso saiti
12

"Internetā parādījās videoieraksts, kurā jaunietis Taganrogā izveda pastaigā lāci, piesietu pie pavada. Tiek veikta izmeklēšana," – ziņo Galvenajā IM pārvaldē.

RĪGA, 20. marts – Sputnik. Policisti veic izmeklēšanu pēc internetā parādījušās informācijas, ka Rostovas apgabala Taganrogas iedzīvotājs veda pastaigā lāci uz pavada, ziņo RIA Novosti.

Aģentūras pārstāvis sarunā piebilda, ka policistiem ir jāatrod lāča saimnieks, jānoskaidro, no kurienes viņam ir šis savvaļas dzīvnieks, kā arī jānosaka, vai tas apdraud apkārtējos un kādos apstākļos tiek uzturēts lācis.

Pēc temata

Kā lācis glābjas no Kalifornijas tveices
Lācis iztraucējis militārajām mācībām Somijā

Galvenie temati

 • Gājiens Minskā Gribas dienas laikā

  Eiropas Savienība norāda, ka Baltkrievijas varasiestāžu rīcība attiecībā uz viedokļu izteiksmes brīvības apspiešanu neatbilst Minskas pasludinātajai valsts demokratizācijas politikai.

  25
 • Aizliegts iebraukt

  Kārtējā ASV sankciju sarakstā iekļauti astoņi Krievijas uzņēmumi. Krievijas ĀM pauda neizpratni par jaunajām sankcijām, savukārt sankciju sarakstā iekļauto kompāniju pārstāvji paziņoja, ka ierobežojumi dāvās papildu stimulu jaunu tirgu meklējumiem.

  17
 • Ķīpsala, Rīgas Tehniskās universitātes ēku komplekss

  Mazā saliņa zem Vanšu tilta, kas reiz deva vien patvērumu zvejniekiem, tagad ir apaugusi ar dambjiem un dažu gadu desmitu laikā pamanījusies sapulcēt virkni svarīgu pilsētas objektu. Pie tam salai ir kāda īpatnība, kas ļauj tai izcelties starp citiem Rīgas rajoniem.

  7