07:37 27 Marts 2017
Rīga+ 4°C
Tiešraide
Krievijas senators Aleksejs Puškovs

Kanclerei desertam: Merkeles un Trampa tikšanās iznākumu komentējis Aleksejs Puškovs

© Sputnik / пресс фото
Pasaulē
Saņemt īso saiti
37

Pirmā Trampa un Merkeles tikšanās notika 17. martā. Daži masu mediji nosauca notikušās pārrunas par "grūtām", citi atzīmēja savstarpējas saprašanas trūkumu starp abiem līderiem.

RĪGA, 19. marts — Sputnik. Krievijas senators Aleksejs Puškovs ironiski komentēja Twitter vietnē neseno Vācijas kancleres Angelas Merkeles tikšanos ar Amerikas līderi Donaldu Trampu.

"Pēc Trampa vārdiem, tikšanās ar Merkeli bija "brīnišķīga", taču ne bezmaksas. Pārrunu noslēgumā Tramps ierosināja viņai samaksāt par NATO. Tas viņai desertā," — uzrakstīja Puškovs blogā.

Pirmā Trampa un Merkeles tikšanās notika 17. martā. Daži masu mediji nosauca notikušās pārrunas par "grūtām", citi atzīmēja savstarpējas saprašanas trūkumu starp abiem līderiem. Protokolā paredzētās fotografēšanās Baltajā namā laikā notika kāds incidents — ASV prezidents nepaspieda savas vācu kolēģes roku, vēsta RIA Novosti.

Nākošajā dienā, 18. martā, Tramps paziņoja, ka viņa pārrunas ar Vācijas kancleri noritēja brīnišķīgi, un uzreiz atgādināja, ka Vācija ir parādā NATO un ASV lielas summas par aizsardzību.

Pēc temata

ES 2016. gadā izdevusi aizsardzībai 206 miljardus eiro
Kurp skatās "jaunie" NATO locekļi: kā alianse sagaida paplašināšanas gadskārtu
Kalniņš lūdz Trampu nepārdzīvot par Latvijas aizsardzības izdevumiem

Galvenie temati

 • Gājiens Minskā Gribas dienas laikā

  Eiropas Savienība norāda, ka Baltkrievijas varasiestāžu rīcība attiecībā uz viedokļu izteiksmes brīvības apspiešanu neatbilst Minskas pasludinātajai valsts demokratizācijas politikai.

  25
 • Aizliegts iebraukt

  Kārtējā ASV sankciju sarakstā iekļauti astoņi Krievijas uzņēmumi. Krievijas ĀM pauda neizpratni par jaunajām sankcijām, savukārt sankciju sarakstā iekļauto kompāniju pārstāvji paziņoja, ka ierobežojumi dāvās papildu stimulu jaunu tirgu meklējumiem.

  17
 • Ķīpsala, Rīgas Tehniskās universitātes ēku komplekss

  Mazā saliņa zem Vanšu tilta, kas reiz deva vien patvērumu zvejniekiem, tagad ir apaugusi ar dambjiem un dažu gadu desmitu laikā pamanījusies sapulcēt virkni svarīgu pilsētas objektu. Pie tam salai ir kāda īpatnība, kas ļauj tai izcelties starp citiem Rīgas rajoniem.

  7