04:54 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Krievijas JKF kuģis Viktors Ļeonovs

Pie ASV austrumu piekrastes identificēts Krievijas izlūkkuģis

ADALBERTO ROQUE / AFP
Pasaulē
Saņemt īso saiti
11

Tiek atzīmēts, ka kuģis atgriezies pie ASV austrumu piekrastes pēc apstāšanās Havanas ostā pagājušonedēļ, kur jūrnieki papildinājuši ūdens, pārtikas un degvielas krājumus.

RĪGA, 16. marts — Sputnik. Krievijas JKF izlūkošanas kuģis "Viktors Ļeonovs" identificēts pie ASV austrumu piekrastes, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz televīzijas kanālu Fox News.

Saskaņā ar militāro amatpersonu datiem, izlūkošanas kuģis atradās starptautiskajos ūdeņos aptuveni 37 kilometru attālumā uz dienvidaustrumiem no Kings Bay zemūdeņu bāzes Džordžijas štatā.

Telekanāla avoti uzsver, ka Krievijas kuģis nav šķērsojis ASV teritoriālos ūdeņus, kas sākas 22,2 kilometru attālumā no krasta.

Februāra vidū "Viktors Ļeonovs" arī bija redzēts netālu no ASV zemūdeņu bāzes Konektikutas štatā, bet pēc dažām stundām — Virdžīnijas ostas pilsētas Norfolkas tuvumā.

Pēc temata

Ko pie ASV krastiem dara Krievijas izlūkkuģis
Admirālis Valujevs: Polijas kara flote negūs pārsvaru Baltijas jūrā
Jaunie amerikāņu karaspēki un radioaktīvie atkritumi Baltijas valstīs

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  59