18:29 22 Maijs 2017
Rīga+ 18°C
Tiešraide
Starptautiskais konkurss Desanta vads 2016. Foto no arhīva

Krievijas desantnieki piedalīsies mācībās Āfrikā

© Sputnik / Георгий Зимарев
Pasaulē
Saņemt īso saiti
28

Šodien Krievijas gaisa desanta spēku vienība dodas uz Āfriku, lai piedalītos kopīgās mācībās ar Ēģipti.

RĪGA, 15. oktobris — Sputnik. Krievijas gaisa desantja spēku vienība devusies uz Āfriku, lai piedalītos pirmajās mācībās, kas organizētas sadarbībā ar Ēģipti, "Draudzības sargi 2016", vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz Krievijas Aizsardzības ministrijas sniegto informāciju.

"Šodien uzsākta Krievijas desantnieku pārvietošana uz Ēģipti — sākušās antiteroristiskās mācības "Draudzības sargi 2016". Krievijas un Ēģiptes kopīgās mācības notiek laikā no 15. līdz 26. oktobrim Ēģiptes Arābu Republikas teritorijā," — teikts ministrijas ziņojumā.

AM pārstāvji vēsta, ka Krievijas karavīri dodas uz Āfriku ar saviem ieročiem un tehniku ko Djagiļevo kara aerodroma Rjazaņas apgabalā. Karavīrus transportē kara aviācijas lidmašīnas Il-76.

Krievu desantniekiem šīs mācības ir viena no pirmajām iespējām gūt pieredzi divu valstu izpletņlēcēju un desanta vienību kopīgo pasākumu organizācijā Āfrikā. Mācības notiek pirmo reizi.

Pēc temata

Pie Brestas sākušās Krievijas un Baltkrievijas desantnieku mācības
Lielbritānija pirmo reizi pievienosies ASV manevriem pret Ziemeļkoreju
Krievijas Ziemeļu flotes mācībās tiek izmantotas spārnotās raķetes

Galvenie temati

 • Meitene

  Starptautiskās skolēnu sasniegumu novērtēšanas programmas (PISA) pētījums atklāja, ka Latvijas skolēni piekauj viens otru divas reizes biežāk nekā vidēji ESAO.

  3
 • Tallina

  Kas var pārsteigt rīdzinieku Igaunijas galvaspilsētā? Nicīga attieksme pret skaidro naudu, dārgs alus, cilvēcīga attieksme pret smēķētājiem, ceļi un neparasta iespēja nopelnīt.

  42
 • Pasta

  Izdomātas daudzas svara zaudēšanas metodes, taču vai šķīvis, kas rada iespaidu, ka tajā ir vairāk ēdiena nekā patiesībā, var kļūt par vienu no tām? Eksperti uzskata, ka tā patiešām ir.

  7