18:21 22 Maijs 2017
Rīga+ 18°C
Tiešraide
Rolling Stones. Foto no arhīva

The Rolling Stones pēc 10 gadu pārtraukuma izlaiž albumu

© REUTERS/ Ueslei Marcelino
Pasaulē
Saņemt īso saiti
6

Domājams, ka tajā tiks iekļautas Čikāgas blūza kompozīcijas un pazīstamu šī žanra dziesmu versijas.

RĪGA, 7. oktobris — Sputnik. Rokgrupa The Rolling Stones paziņoja par saviem plāniem izlaist jaunu disku — pirmo pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma, ziņo izdevums Guardian.

Grupa publicējusi īsu videoklipu Twitter vietnē, kur kolektīva dalībnieki iespēlē blūza melodijas mutes harmonikas pavadījumā. Mūziķi nav informējuši nedz par albuma nosaukumu, ne arī par tā izlaišanas datumu.

Par nodomu izlaist album, pagājušonedēļ laikrakstam Le Figaro paziņojis grupas producents Dons Vozs. Viņš pastāstīja, ka laidiens nāks klājā decembrī. Laikraksts Guardian norāda, ka mūziķi ierakstīja albumu trīs dienu laikā tikai ar parasta mikrofona palīdzību, neizmantojot studijas apstrādi. Tajā tiks iekļautas Čikāgas blūza kompozīcijas un pazīstamu šī žanra dziesmu versijas.

Albuma ierakstā piedalījās arī mūziķis Ēriks Kleptons.

Grupas pēdējais studijas albums A Bigger Bang nāca klājā 2005.gada septembrī.

Pēc temata

Robijs Viljamss kopā ar kori no Rīgas dzied par krievu oligarhiem
Mans nams – mana pils: kāpēc operas zvaigzne Opolais atgriezusies Latvijā
Latvijā no jauna ieradīsies festivāls "Zelta maska"
"Baltijas Pērle" piedāvā: "Zvaigznes, pirmizrādes un pārsteigumi"

Galvenie temati

 • Meitene

  Starptautiskās skolēnu sasniegumu novērtēšanas programmas (PISA) pētījums atklāja, ka Latvijas skolēni piekauj viens otru divas reizes biežāk nekā vidēji ESAO.

  3
 • Tallina

  Kas var pārsteigt rīdzinieku Igaunijas galvaspilsētā? Nicīga attieksme pret skaidro naudu, dārgs alus, cilvēcīga attieksme pret smēķētājiem, ceļi un neparasta iespēja nopelnīt.

  42
 • Pasta

  Izdomātas daudzas svara zaudēšanas metodes, taču vai šķīvis, kas rada iespaidu, ka tajā ir vairāk ēdiena nekā patiesībā, var kļūt par vienu no tām? Eksperti uzskata, ka tā patiešām ir.

  7