02:28 19 Decembris 2018
Tiešraide
  • USD1.1377
  • RUB76.1678
KF Aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu. Foto no arhīva.

Kijeva izsludinājusi meklēšanā Šoigu un vēl 17 Krievijas pilsoņus

© Sputnik / Сергей Гунеев
Pasaulē
Saņemt īso saiti
16

Ukrainas ģenerālprokurors Jurijs Lucenko preses konferencē paziņoja, ka 18 augstu stāvošiem Krievijas pilsoņiem nosūtītas pavēstes sakarā ar izmeklēšanu.

RĪGA, 23. augusts — Sputnik. Ukrainas ģenerālprokurors Jurijs Lucenko preses konferencē paziņoja, ka augstu stāvoši Krievijas pilsoņi tiek turēti aizdomās par noziegumiem pret "Ukrainas nacionālās drošības pamatiem". Visi viņi izsludināti meklēšanā, tiek gatavoti ierosinājumi viņu arestam un nogādāšanai tiesā, piebilda ģenerālprokurors.

Viņs uzsvēra, ka šie cilvēki ir "valsts varas un bruņoto spēku valdības pārstāvji". Viņu vidū ir Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu, divi viņa vietnieki (Dmitrijs Bulgakovs un Nikolajs Pankovs) un desmit ģenerāļi, kā arī Krievijas prezidenta padomnieks Sergejs Glazjevs un bijušais pilnvarotais pārstāvis Krimas federālajā apgabalā Oļegs Belavencevs, vēsta RIA Novosti.

Lucenko paziņoja, ka ar starptautiskā pasta pakalpojumu dienesta palīdzību un pa e-pastu visiem "aizdomās turamajiem" uz darba vietām tika nosūtīti rakstveida ziņojumi par aizdomām līdz ar pavēstēm par ierašanos "izmeklēšanas darbību veikšanai".

Iepriekš Ukrainas Valsts prokuratūra izsauca uz nopratināšanu Krimas vadītāju Sergeju Aksjonovu, republikas prokurori Nataļju Poklonsku un Melnās jūras flotes komandieri Aleksandru Vitko.

Pēc temata

Ukraiņu politiķi cer ar ieroču palīdzību mazināt eskalāciju
Pentagons aicina Ukrainu nemeklēt "vienradzi" pie savām robežām
Ukraina cels radioaktīvo atkritumu glabātuvi pie Baltkrievijas robežas
Ukraiņu diversants stāsta par Kijevas roku teroraktu organizācijā Krimā

Galvenie temati