07:40 27 Marts 2017
Rīga+ 4°C
Tiešraide
Videoklubs

Iepazīstieties ar līģeri

Saņemt īso saiti
56
(1:30 / 8.88Mb / просмотров видео: 1871)
© Sputnik. Сергей Венявский

Kādā zooloģiskajā dārzā Krievijā piedzimis lauvas un tīģera krustojums.

Mazulis dzimis lauvu tēviņa Cēzara un tīģerienes Princeses ģimenē. Mazo līģerēnu iesaukuši par Caru. Nesen viņam apritēja divi mēneši.

Zooloģiskā dārza darbinieki stāsta, ka lauvas un tīģerienes mazulis ir ļoti aktīvs. Kad paaugsies, viņš būs dzeltens ar melnām svītrām. Tiesa, nevienam vēl nav ne jausmas, vai viņam būs krēpes.

Līģerēnu parādīšanās iespēja dabā ir ļoti maza. Zināms, ka visā pasaulē patlaban ir tikai divi desmiti šādu dzīvnieku. Retais hibrīds paaudzies kļūs par milzīgu dzīvnieku un svērs aptuveni 400 kilogramus, jo līģeriem nav gēna, kas kontrolētu attīstību.

Citi video ieraksti

Galvenie temati

 • Gājiens Minskā Gribas dienas laikā

  Eiropas Savienība norāda, ka Baltkrievijas varasiestāžu rīcība attiecībā uz viedokļu izteiksmes brīvības apspiešanu neatbilst Minskas pasludinātajai valsts demokratizācijas politikai.

  25
 • Aizliegts iebraukt

  Kārtējā ASV sankciju sarakstā iekļauti astoņi Krievijas uzņēmumi. Krievijas ĀM pauda neizpratni par jaunajām sankcijām, savukārt sankciju sarakstā iekļauto kompāniju pārstāvji paziņoja, ka ierobežojumi dāvās papildu stimulu jaunu tirgu meklējumiem.

  18
 • Ķīpsala, Rīgas Tehniskās universitātes ēku komplekss

  Mazā saliņa zem Vanšu tilta, kas reiz deva vien patvērumu zvejniekiem, tagad ir apaugusi ar dambjiem un dažu gadu desmitu laikā pamanījusies sapulcēt virkni svarīgu pilsētas objektu. Pie tam salai ir kāda īpatnība, kas ļauj tai izcelties starp citiem Rīgas rajoniem.

  7