15:23 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Video

Vahtangs Kikabidze stāsta par "Mimino" alternatīvo finālu

Saņemt īso saiti
214
© Sputnik.

Slavenais gruzīnu aktieris Vahtangs Kikabidze Sputnik stāsta par dažām populārās filmas "Mimino" niansēm, kas skatītājiem palikušas nezināmas.

Vahtangs Kikabidze dalās atmiņās ar Sputnik un piezīmē, ka iemīļotajā filmā "Mimino" savulaik iecerēts citāds fināls, kas gan neesot paticis padomu cenzūrai, — vēsta Sputnik Gruzija.

"Filmas fināls tika "izbrāķēts". Filma taču beidzās pavisam citādi, fināls bija pats galvenais," – atzīmēja aktieris.

"Filmas noslēgumā, lidojot pāri dzimtenei, Mimino sarunājas ar stjuarti… un izkāpj no lidmašīnas. Filmā nekā tāda nav," – stāsta Kikabidze.

Sakarā ar izmaiņām finālā no "Mimino" tika pilnībā "izgriezts" viens personāžs, Pjotrs.

Aktieris stāsta, ka filmas scenārijā Pjotrs ciemā apkala zirgus un lūdza Vaļiko atsūtīt viņam amerikāņu pakavus. Finālā Mimino kāpj ārā no lidmašīnas, un šiem kadriem seko Vaļiko un Pjotra saruna. Aktieru fonā – sniegoti kalni, aiz kadra skan mūzika.

Citi video ieraksti

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  7
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10