03:32 24 Marts 2019
Tiešraide
  • USD1.1302
  • RUB72.7425
Hilarija Klintone

Amerikāņu politiķe nosauca Hilariju Klintoni par "ASV kaunu"

© Sputnik / Nikita Shohov
Politika
Saņemt īso saiti
19

Klintone vainoja zaudējumā 2016. gada vēlēšanās bijušo FIB vadītāju Džeimsu Komiju, Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, pirmo tūru sāncensi Berniju Sandersu, Zaļo partijas prezidenta kandidātu Džilu Stainu, bijušo prezidentu Baraku Obamu, kā arī rasismu un seksismu.

RĪGA, 16. maijs – Sputnik. Ar savu uzvedību Hilarija Klintone apkauno sevi un ASV, paziņoja bijusī Ņujorkas štata vicegubernatore Betsija Makkoi (Betsy McCaughey), vēsta RIA Novosti ar atsauci uz telekanālu Fox Business.

Politiķe atgādināja, ka Klintone vainoja zaudējumā 2016. gada vēlēšanās bijušo FIB vadītāju Džeimsu Komiju, Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, pirmo tūru sāncensi Berniju Sandersu, Zaļo partijas prezidenta kandidātu Džilu Stainu, bijušo prezidentu Baraku Obamu, kā arī rasismu un seksismu.

"Viņa nosauca tik daudz zaudējuma iemeslus, taču savā grāmatā būtībā uzrakstīja pareizi: viņa pateica, ka ir samierinājusies ar faktu, ka miljoniem amerikāņu viņu vienkārši nemīl. Diemžēl, patiesībā viņa nav ar to samierinājusies, jo šobrīd viņai ir pasaules mēroga nervu sabrukums: viņa braukā no valsts uz valsti, no pilsētas uz pilsētu, apsūdzot te vienu, te otru savā zaudējumā vēlēšanos," — pateica Makkoi telekanāla ēterā.

Tāpat bijusī vicegubernatore piebilda, ka šāda uzvedība ir apkaunojoša.

"Viņa apkauno ne tikai sevi, viņa apkauno mūsu valsti, kad izvirza šādas apsūdzības," — noslēgumā teica politiķe.

Hilarija Klintone zaudējusi 2016. gada prezidenta sacīkstēs Republikāņu partijas kandidātam Donaldam Trampam. Pēc tam viņa nosauca dažādus iemeslus savam zaudējumam, tostarp, "Krievijas hakerus" un bijušo FIB direktoru Džeimsu Komiju.

Pēc temata

RT galvenā redaktore: Klintone ir mūsu uzticamākā skatītāja
Hilarija Klintone salīdzinājusi sevi ar Serseju no "Troņu spēles"
Tramps asi kritizējis Hilarijas Klintones atbalstītāju uzvedību
Klintone vaino FIB vadītāju par sakāvi vēlēšanās

Galvenie temati