Foto

Atrasti tūristi! Kur devušies atpūsties no pašizolācijas nogurušie ceļotāji

Sputnik

Pēc ilgstošas izolācijas daudzas valstis tomēr atvēra savas robežas, un šo iespēju pasteidzās izmantot mājās nosēdējušies cilvēki.

Vēlaties uzzināt, kur šovasar devušies atpūtā tūristi? Skatieties šo fotolenti – mēs viņus atradām!

1 / 24
Skatu laukumā Pollensā, Baleāras Maļorkas salā, Spānijā. Lielbritānija atgrieza Spāniju savā nedrošajā sarakstā un paziņoja, ka ceļotājiem, kuri ierodas no Spānijas, turpmāk ir jāizolējas uz 14 dienām.
2 / 24
Tūristi taisa pašfoto senajā Attikas Hēroda Odeonā Akropoles pakājē operas izrādes laikā Atēnās. Grieķija no 1. jūlija atcēla gandrīz visus ierobežojumus, kuri tika ieviesti koronavīrusa pandēmijas dēļ.a
3 / 24
Atpūtnieki no klints fotografē skatu uz slaveno Navagio pludmali (Kuģa katastrofa) Jonijas jūras Zakintas salā. Parasti šajā sezonā katru dienu tiek veikti 20 reisi uz slaveno Grieķijas salas pludmali, bet pašlaik tikai četri. a
4 / 24
Tūristi sauļojas pie Al Naseem viesnīcas baseina Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos. . Fonā redzama Burj al-Arab viesnīca. Dubaija jūlijā atvēra savas durvis ārvalstu viesiem cerībā atdzīvināt tūrisma industriju pēc gandrīz četru mēnešu dīkstāves. Tūristam ir jāsaņem "sveiciena" uzlīme uz pases, nododot koronavīrusa testu pie ieceļošanas valstī.
5 / 24
Stambulā grupa tūristu iet garām Svētās Sofijas katedrālei, dodoties uz vēsturisko Sultanahmetas rajonu.
6 / 24
Tūristi aizsargmaskās pozē gaisa vagona augšējā stacijā virs Dubrovnikas vecpilsētas Horvātijā.
7 / 24
Tūristi staigā pa vēsturisko centru Sanktvolfgangā, Austrijā.
8 / 24
Tūristi braukā ar plostiem pa Julongas upi Janšo apgabalā, Guansji Džuanu autonomajā reģionā, Ķīnā. Ķīna atjaunoja starpreģionālo grupveida tūrismu pēc pusgadu ilgā aizlieguma. Taču ārzemju tūrisms pagaidām ir aizliegts gan uz izceļošanu, gan ieceļošanu.
9 / 24
Pēc vairāku mēnešu bloķēšanas pakāpeniski atveras pludmales Balī, Indonēzijā.
10 / 24
Tūristi brauc uz ziloņa pie vecā budisma tempļa Ajuthajā, aptuveni 70 km uz ziemeļiem no Bangkokas, Taizeme. Taizeme ielaida pirmos ārzemju tūristus, taču niecīgā daudzumā. Līdz 31. augustam valstī ir pagarināts ārkārtējās situācijas režīms.
11 / 24
Pašfoto pie Hārbora tilta Sidnejā. Austrālija piefiksēja vislielāko koronavīrusa inficēšanās gadījumu skaitu kopš pandēmijas sākuma. Valsts robežas joprojām ir slēgtas ārzemju tūristu ieceļošanai, savukārt visiem, kas ieceļo, ir obligāta divu nedēļu karantīna un testēšanās.
12 / 24
Pie Niagāras ūdenskrituma ar kanādiešu tūrisma kuteri Hornblower. Saskaņā ar jaunajiem Ontario noteikumiem, vien seši pasažieri drīkst vienlaikus pārvietoties ar kuģi.
13 / 24
Tūristi sejas aizsargmaskās tūres laikā uz Monblānu Šamoni, Francija.
14 / 24
Tūristi pie Sv. Jāņa Kristītāja baznīcas, Porto Vekio vecpilsētas galvenajā laukumā, Francijas Korsikas salā Vidusjūrā. Ostā ar prāmjiem ik gadu ierodas miljoniem tūristu.
15 / 24
Cilvēki staigā gar ziedošajiem ziediem un lēcu laukiem Kastelučo, nelielā ciematā Umbrijā, centrālajā Itālijā.
16 / 24
Atpūtniekiem pin matu bizes Marseļas Vecajā ostā Francijas dienvidos. Francija paziņoja par strauju koronavīrusa gadījumu skaita izaugsmi pēc tam, kad daudzi devās uz valsti vasaras atpūtā.
17 / 24
Alfamas rajonā, Lisabonā. Jūlija beigās Lisabonas reģiona tūrisma objekti tika atvērti ārzemju viesu uzņemšanai. Sejas maska ir jālieto obligāti.
18 / 24
Tūristi atpūšas Senjoru laukumā Veronā, Itālijas ziemeļos.
19 / 24
Tūristi "Playa de las Americas" pludmalē Kanāriju salās. Vācijas un Lielbritānijas varasiestādes neiesaka saviem pilsoņiem apmeklēt Spāniju ņemot vērā otro pandēmijas vilni.
20 / 24
Cilvēki nodarbojas ar laivošanu pa Vltavas upi Krumlovā, kur atrodas XIII gadsimta pils. Čehijas Republika iekļāva ieceļošanai atļauto valstu sarakstā Serbiju, Melnkalni, Kanādu, Austrāliju, Japānu, Dienvidkoreju, Taizemi un Jaunzēlandi.a
21 / 24
Jaunieši taisa pašfoto pie Karaliskās pils Stokholmas centrā, Zviedrijā. Vecpilsētas ielas, kuras parasti ir pārpildītas ar cilvēkiem, šobrīd ir tukšas pandēmijas dēļ.
22 / 24
Daudzas valstis aktīvi attīsta vietējo tūrismu. Neparastu mājokli tūristiem Beļģijas laukos netālu no Borglūnas izveidojis nīderlandiešu mākslinieks Dre Vapenārs.
23 / 24
Jaunieši izbauda unikālo Usjvinas akmens stabu skatu Permas novadā, Krievijā. Daudzi aktīvā tūrisma galamērķi Krievijā šovasar ir kļuvuši neierasti populāri, piemēram, tūres uz Altaju.
24 / 24
Atpūtnieki Eipatorijas pludmalē. Sākot ar šī gada jūliju, kad tika atcelti koronavīrusa dēļ ieviestie ierobežojumi un atpūta pussalā tika atļauta visiem tūristiem no Krievijas, Krima uzņēmusi miljonu atpūtnieku .