00:27 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Tatjana Zima

Valdzinoša krievu policiste padarījusi trakus futbola līdzjutējus

© Sputnik / Рамиль Ситдиков
Krievijā
Saņemt īso saiti
127

Krievijas tiesībsargājošo iestāžu darbiniece kļuvusi par īstu Instagram zvaigzni.

RĪGA, 25. jūnijs — Sputnik. Pasaules čempionāts futbolā Krievijā rit pilnā sparā, un līdzjutēji, kuri ieradušies valstī no visas pasaules, stāsta par saviem iespaidiem sociālajos tīklos, vēsta Sputnik Moldova.

Pēdējās dienās futbola fanus sajūsminājusi Krievijas Iekšlietu ministrijas Jātnieku policijas skaistā virsniece Tatjana Zima. Par krievu skaistuli jau raksta arī mediji Spānijā, Ķīnā, Serbijā, Bulgārijā, Indijā un Peru.

 

 

Meitenes kontam tīklā Instagram jau ir 22 tūkstoši sekotāju. Krievijas viesi pastāvīgi lūdz valdzinošo oficieri nofotografēties kopā, lūdz viņas kontaktinformāciju un aicina braukt ciemos uz ārzemēm. Pagaidām vēl tikai neviens nav bildinājis.

 

 

Par IeM darbinieci pieejamā informācija nav liela. Tatjana ir 25 gadus veca, viņai ir piecus gadus veca meita, viņa nav precējusies, ir futbola kluba CSKA līdzjutēja, un uz labā pleca viņai ir tetovējums.

 

 

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  56